Atrix Orjinal TR Yazılımı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

motorola-atrix-4g+2.3.3+gingerbread

MotoModTR, Motorola ATRIX Orjinal Türkiye rom'unu sizlere sunmaktan gurur duyar. Türkiye'deki ATRIX sahiplerine hayırlı uğurlu olsun.

daywalker04'e rom için,
    dogangoxel'e rom bilgileri için teşekkür ederiz.

Yeni 3 adet alternatif link ,

Atrix TR yazılımı (Google drive)

Atrix TR yazılımı (4shared )

Atrix TR yazılımı (Rapidshare)

Hızlı interneti olan bir arkadaşımız farklı sitelere upload edebilirse sevinirim, link'e birşey olursa, elimizde yedeği olsun.[/size]

Edited by dogangoxel - 18/12/2012, 05:02

.
  2. rifat
        Like  

.

User deleted

şuan benim kullandığım ROM da OLE-26 benim cihaza uyar mı ? daha doğrusu benim romla bunun arasında bariz bi fark varmı? rom u kurmama gerek varmı

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Tesekkurler sinan :thumb_yello.gif: Romdan kaynaklanan bir sorunmu bilmiyorum ama cok enteresan bir durum soz konusu,

Ayarlar-ses - bildirim zil sesi ayarlarinda sessiz secenegi yok.Bu ne demek oluyor , Mesaj gonderdiginiz zaman ve operator mesaji geldiginde surekli bildirim sesi calmakta.Ayrica tum titresim secenekleri kapali olmasina ragmen operator mesaji bile gelse titresim kapatilamiyor.Bunlarin cozumunu arastiriyorum , cozumunu bulunca paylasacagim.Bu durumlar sizinde cihazinizda mevcut ise lutfen paylasin.

.
  4. meraklibiri
        Like  

.

User deleted

Merhaba, ATT 2.3.4 versiyonu kurulu cihaza bu romu direk kurabilirmiyim, yoksa zipli cwm versionunu mu beklemeliyiz, teşekkür...

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba merkalıbiri, foruma hoşgeldin. Zip'li cwm beklemelisiniz, bu rom direk AT&T cihaza flashlanmaz.

Rıfat merhaba, OLE-26 nedir böyle bir yazılım sürümü ben bilmiyorum. Sorduğun sorularda yeterli bilgi vermelisin ki cevap alasın. :D

.
  6. meraklibiri
        Like  

.

User deleted

Merhaba merkalıbiri, foruma hoşgeldin. Zip'li cwm beklemelisiniz, bu rom direk AT&T cihaza flashlanmaz.

Teşekkürler Sinan hocam, peki bu romun zipli cwm halini çok beklermiyiz, iyi geceler...

.
  7. rifat
        Like  

.

User deleted

bendeki rom 2.3.4-4.5.2A-74_OLE-26 senin dediğin 2.3.4-4.5.2A-74_OLE-31 ondan sade ole kısmını yazdım :D

.
  8. ifteri61
        Like  

.

User deleted

çok güzel bir gelişme bu.gerci arap romu zaten %100 Türkçe idi ama bu daha bir özel sürüm gibi duruyor.Umuyorum ki arap romundaki eksiklikleri burda gidermişlerdir.
    Örnegin pilin% şeklinde yapılabilmesi ve %1 şeklinde eksilmesi gibi.
    Cwm bekliyoruz artık kim nasıl yapacaksa:)

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

Aslında bunu cihaza atıp, cwmden backup tarzıyla bir rom yapılabilir.Sizce olmazmı ? .zip'ini beklemektense nandroid md5'le at&t cihazlara kurulabilir diye düşünüyorum.Yani benim fikrim bu. :)

.
  10. ifteri61
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bu romu kullanan bir arkadas allta verdiğim linkte ki program yardımıyla cwm dosyasını cıkarıp buraya upload edebilirse bizde deneme şansını buluruz.
    Fruit cake maker(semsettine teşekkürler)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1382576

.
  11. motor ola
        Like  

.

User deleted

arkadaşalr bu rom Türkiye de satılan 4g olmayan cihazların romu mu?

.
  12. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Evet arkadaşım, bu rom şu anda Turkcell 'de, hızlıal.com ve hepsiburada.com gibi alışveriş sitelerinde satılan Distrübütor ürünü ATRIX cihazların orjinal Türkiye rom'udur.

.
  13. rifat
        Like  

.

User deleted

rom da webtop mevcutmu kullanabiliyormuyuz ?

.
  14. rifat
        Like  

.

User deleted

arkadaslar kullananlar veya bilgisi olan yokmu ?

.
  15. ramborax
        Like  

.

User deleted

2.3.4-4.5.2A-74_OLE-31-Retail-TR cwm ne zaman çıkar acaba?

.
207 replies since 2/2/2012, 17:44   34858 views
  Share  
.