Atrix Orjinal TR Yazılımı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. madmax59
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ramborax @ 13/2/2012, 16:49) 
    2.3.4-4.5.2A-74_OLE-31-Retail-TR cwm ne zaman çıkar acaba?

bence bu romun cwm sini beklemeyin tr versiyonu olduğu için xda uğraşmaz Türkiyede de bu işle ciddi uğraşan yok

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu işle ciddi uğraşan ülkemizde olmasa bu forum ne yapıyor kaç yıldır madmax arkdaşım ? TR rom'u olan bir arkadaşımız cihazının bootloader unlock edip ardından root edecek. Sonrasında aşağıdaki programı marketten indirip, çalıştıracak. Programın oluşturduğu update.zip'i de herhangi bir siteye upload edip, foruma linkini yapıştıracak. Hepsi bu. ;) Kimse elini taşın altına koymadığı sürece, kimileride daha fazla yük taşımanın derdinde değil artık. Anlayan anlar.

https://market.android.com/details?id=com.samcripp.fcm

.
  3. madmax59
        Like  

.

User deleted

dediğin kadar basit ise ben denerim bakalım zip alabilecekmiyim :thumb_yello.gif:

.
  4. ramborax
        Like  

.

User deleted

Madmax senden bekliyoruz o zaman :)

.
  5. rifat
        Like  

.

User deleted

Rom gayet guzel webtop da mevcut. Tavsiye edebilirim :)

.
  6. CROSSHAIR
        Like  

.

User deleted

arkadaşalar ilk motorola telefonum ilk android deneyimim değil ama motorola konusunda biraz cahilim ve birde bende ki bu tr de satılan atrix . 4g olan değil. burdaki root yöntemlerini yapacam ama hep 4g olan için ve AT&T versiyonları var aynı şekilde benim telefonda root olurmu acaba. yoksa benim kine uygun olan rot yöntemi farklımı ?

.
  7. Jo3Lack
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49840989

.
  8. CROSSHAIR
        Like  

.

User deleted

eyvallah bu yöntemle değilde direk cmd komutuyla yapılan yöntemle yaptım root . teşekkürler :thumbup1.gif:

.
  9. overcast
        Like  

.

User deleted

Ben cihazı türkiyeden aldım ve şu an bootloader unlock edilmiş ve CWM yüklenmiş durumda. Ayrıca bu rom zaten üzerinde yüklü. RSD Lite ile bunu flashlasam bootloader re-lock olurmu? CWM'den kurtulup orjinal stock recovery'e kavuşabilirmiyim? brick olmaktan tırsıyorum :)

.
  10. asilkan
        Like  

.

User deleted

hocam bu rom aynı zamanda avrupada satılan düz atrix cihazlara da uygun mudur? benim cihazım almanyadan alınma avrupa cihazı, 4g değildir?

.
  11. kayitciata
        Like  

.

User deleted

su cevabı alsam hemen yükleyeceğim bir haftadır sürünüyorum arkadaşlar :))

hepsiburadan alınma atrix var, hdmi ile ilgili sorun yaşıyorum, ve bunun donanımsal bir sorun olmadığını anlamak için orijinal romu sıfırdan kurmak istiyorum,

bootloaderı kırmam mı gerekiyor bunu yapmak için, yoksa rsd lite ile bootloader kırılmadan halledebilir miyim?

.
  12. asilkan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (kayitciata @ 29/2/2012, 21:32) 

hepsiburadan alınma atrix var, hdmi ile ilgili sorun yaşıyorum, ve bunun donanımsal bir sorun olmadığını anlamak için orijinal romu sıfırdan kurmak istiyorum,

bootloaderı kırmam mı gerekiyor bunu yapmak için, yoksa rsd lite ile bootloader kırılmadan halledebilir miyim?

hocam ben bu romu başka ekstra birşey yapmadan sadece rsd lite ile flashlayarak cihaza yükledim, international atrixim var, türkiyedeki ile aynı..

.
  13. kayitciata
        Like  

.

User deleted

QUOTE (asilkan @ 29/2/2012, 21:36) 
    QUOTE (kayitciata @ 29/2/2012, 21:32) 

hocam ben bu romu başka ekstra birşey yapmadan sadece rsd lite ile flashlayarak cihaza yükledim, international atrixim var, türkiyedeki ile aynı..

Telefonu rsd modunda acip (sanirim tamamen kapatip sonra ust volume tusuna basarken acma tusuna basmakti) rsd litetan rom dosyasini mi okuttun?

.
  14. madmax59
        Like  

.

User deleted

@kayitciata
    önce uyarılar: bu işlemi yapmak senin insiyatifinde yani sorumluluk sana ait yapacağın işlem yada dosya hatasından sen sorumlusun eğer herşeyi doğru yapıp doğru dosyalar (rom pro sürücü vs) kullanırsan sorun olmaması gerekiyor buda garanti değil tabi

cihazını kapat ses kısma tuşu ve power tuşuna aynı anda basılı tutarak cihazı aç ve ekranda fastboot yazana kadar ellerini çekme
    fastboot yazısı ile ekran açılınca tuşları bırak bu sefer sadece ses kısma tuşuna bas (her bastığında fastboot yazan bölüm değişicek) ve rsd yazıncaya kadar ses kısma tuşuna bas bırak rsd yazınca bu sefer bir kere ses açma tuşuna bas cihaz rsd moduna geçicek
    cihazı bilgisayara bağla ve sürücülerin yüklenmesini bekle rsdlite programını çalıştır , programın cihazı gördüğünü yani connected yazdığından emin ol (...) 3 nokta olan butona bas ve orjinal olan sbf romu göster ve start tuşuna bas rom yükleniyor . sana bir uyarı daha cihaz açıldıktan sonrada yükleme devam ediyor yüzdelik dilime dikkat et cihaz açıldı diye kabloyu çıkarma sonra üzülme :D

.
  15. kayitciata
        Like  

.

User deleted

ufak 2 sorum var,

;) herşeyi yaptım sıkıntı yok telefonum açıldı

AMAA, ben formatlanmış gibi tertemiz birşey beklerken herşeyim olduğu gibi duruyor? romu tazelemiş olmadım mı?!!

ikincisi rsd lite "please manually powerup this phone" diye bir mesaj verdi, biraz araştırdım sıkıntı olmadığı yazıyordu, o yüzden çıkarttım telefonda herhangi bir sıkıntı gözükmüyor şu an, yapmam gereken birşey var mıdır?

.
207 replies since 2/2/2012, 17:44   34858 views
  Share  
.