Basit Root,Clockworkmod ve ROM Kurmak (Tüm Modeller)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emresarica
        Like  

.

User deleted

QUOTE (rtalo66 @ 27/2/2012, 06:11)
    inanılmaz güzel bir rehber olmuş. Çok teşekkürler. yalnız bir sorunum var. Eos-umts_everest-10' kurdum tabletime. Bazı fonksiyonlar çalışmıyor. motorola mz601 tabletim 3g si ve bluetooth çalışmıyor. Acaba nasıl aktiflerim. Birde mikro usb den hard disk takıyorum 8 gb üstünü okuyor fakat açmıyor.Acaba bunların halledildiği bir room var mı. şimdiden teşekkürler.

Sevgili rtalo66 ;
    Öncelikle iyi niyetlerin için teşekkür ederim.Eos-umts_everest sürümü rom'da 3g ve bluetooth çalışıyor.Şahsen bende bu sürümü kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntısı yok.Ayarlardan uçak modunu iptal etmiş olman ve operatörüne göre sim ayarlarını düzgün yapılandırdığından emin ol.Usb'ye taktığın usb memory sticklerin fat32 formatında olması lazım eğer usb memory sticklerin ntfs ise okumayabilir tavsiyem xoom'a bağlayacağın usb memory sticklerini fat32 formatına formatlaman.Taktığın usb memory stickler taktıktan bir kaç saniye sonra otomatik olarak mount olacak ekranın sağ alt köşesinde mount olduğuna dair bir simge çıkacak.Simge çıktığında herhangi bir file manger programı ile "media" klasörü altında "usb" klasöründe taktığın usb memory stick verilerine ulaşabilirsin.İyi forumlar.

.
98 replies since 17/2/2012, 18:14   14724 views
  Share  
.