Droid 3 gereksiz 50 adet uygulamayı kaldırma

« Older   Newer »

Share  
.
  1. nesraz
        Like  

.

User deleted

malum android telefonlarda kullanmadıgımız yada haberimiz bile olmadıgı bir cok yazılım mevcut. bunlar ram ve performansı etkiliyor. droid 3 için hazırlanmış 50 adet yazılım otomatik olarak kaldırılacaktır.
    bu yazılımlar...

AdService.apk, android-syncservice-app.apk, ArcVideoEditorLite.apk, BackupAssistanceClient.apk, Blockbuster.apk, BlurHome2.apk, BlurSNMessagingEngine.apk, BlurTasks.apk, BlurUpdater_VZW.apk, BooksPhone.apk, CitrixReceiver.apk, CityID.apk, Conversations.apk, DLNA.apk, DlnaSystemService.apk, FriendFeed.apk, gotomeeting-stub-1.0.74.apk, GuidedTours.apk, HelpCenter.apk, IMPresence.apk, IndexingService.apk, Kindle.apk, MessagesWidget.apk, Messaging.apk, MOTOPRINT.apk, MSExchangeService.apk, MyVerizon.apk, NewBayVault_4.2.99.36.Market.apk, NFLMobile.apk, OnlineAlbum.apk, PhotoEditor.apk, PortalStandAlone.apk, Preloaded.apk, RichLocationVzW.apk, SkypeBourbon.apk, Slackerradio.apk, SocialMessaging.apk, SocialShare.apk, StatusWidget.apk, SuggestionsProvider.apk, SuggestionsRuleCheckerCore.apk, SuggestionsServiceScheduler.apk, Swype.apk, ToggleWidgets.apk, UniversalInbox.apk, Upgrader.apk, VCAST_TONES_4_5_7.apk, VCASTMusic.apk, VCASTVideo.apk, VSuiteApp.apk, vzw_vnav_DROID3_rel_PROD_signed.apk, VZWIM.apk, VZWInstaller.apk, WeatherWidget.apk, ZumoCast_1.0.17.apk

asagıdaki linkten ilgili dosyayı indirin. açın ve hafıza kartına atın.

http://s2.dosya.tc/server8/4lbMPL/DROID_3_..._6_890.zip.html

marketten Script Manager yazılımını indirin. yazılımı acın indirdiğimiz script bulun onaylayın.
    gereksiz yazılımlar kalkacaktır.

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Messaging.apk neden siliniyor ki? :S Bu *.apk olmasa nasıl mesajlaşılır?

.
  3. nesraz
        Like  

.

User deleted

msajlasma ve mms yinede calısıyor.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Peki, tamam.

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler nesraz.

.
  6. soneday
        Like  

.

User deleted

Ya bir sorun çıkarsada eski haline döndürmek istersek?

.
  7. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

fabrika ayarlarına geri dönerseniz tüm sistem dosyaları tekrar eklenecektir.

.
  8. soneday
        Like  

.

User deleted

Yapmaz olaydım, rehber çalışmıyor ve arama yapamıyor... nasıl düzelicek , şimdi al sıkıntı, rom falan

.
  9. jazz44
        Like  

.

User deleted

Bende bu gereksiz programları sildim.Fabrika verilerine geri dönmeme rağmen sürekli şu hatayı alıyorum - The Application My Accounts(proccess com.motorola.setup)has stopped unexpectedly.Please try again - Kaç kere sıfırladım ama değişen bişe yok.Napmam lazım ???? Cihaz Xt862 orijinal romda.Rootlu. Cihazın yedek verileride yok.

.
8 replies since 18/2/2012, 20:41   191 views
  Share  
.