(rom) Truaswild@1 ATRIX

« Older   Newer »

Share  
.
  1. truaswild
        Like  

.

User deleted

att 4.5.141 romu üzerine kurulmuştur.

Nottach arkadaşımızdan çoklu dil desteği aldım. onun dışında ekstaradan

%99 denilebilcek kadar türkçedir tüm telefon
    battery manager modu turkce romdaki gibi data kullanımını kontrollu edilebilir hale getiriyor.
    yeniden başlat ve uyku modu eklenmiştir (uyku modu gerçekten inanılmaz tasarruf sağlıyor)
    tüm türk operatorlerının apn sı eklenmiştir
    1% Batarya modu eklenmiştir
    Nottach ın yapmış olduğu systemuı dosyası uzerınde oynamalar yaparak kısayol tuşları kusursuzlaşmıştır
    root edilmiştir.
    hd çıkışının çözünürlüğü ayarlanabilir yapılmıştır (djeman)
    VM Heap = 120m olarak ayarlanmıştır. dahada fazla artırabilirim talep olursa
    ses açma/kapama tuşuyla ekranı açma modu eklenmiştir
    ses açma kapama seviyesi 15 ten 30 a çekilmiştir.(daha ince ses ayarı yapmanızı sağlar).talep olursa dahada artırabilirim
    Batarya Fix (jug6ernaut) eklenmiştir
    Hdmi üzerinden WebTop modu aktiftir.
    faux v23 1.00ghz kerneli mevcuttur.
    go launcher ex ve go takvim uygulaması mevcuttur
    go takvim uygulaması tarafımca türkçeye çevrilmiştir.
    spare parts,root explorer,battery calibration,es task manager,quick boot,miui kamera ve galeri,google müzik,wallpaparwii,elfeneri uygulamarı yüklenmiştir.

recoveryden 3 w yapın ardından cwm ile yükleyin.reboot edin ve herşey hazır

NOT:!! international atrixler (türkcell atrix veya türkiyeden alınan atrix sahipleri) yükleme yapmadan önce ramfix ile yükleme yapıp ardından romu yüklesinlerki ramlerini tam kapasiteli kullanabilsinler.

https://rapidshare.com/#!download|...0|RapidPro

Edited by border force - 28/2/2012, 19:40

.
  2. Jo3Lack
        Like  

.

User deleted

Emeğine sağlık bahsettiğin gibiyse çok güzel rom olacak.

Linkleri acil bekliyoruz, İyi geceler.. :D

.
  3. acarcosku
        Like  

.

User deleted

süper bir modlama olmuş ellerine sağlık yanlız nottach arkadaştan full destek alma konusunda konuştunmu sen bu adamlar her hafta yeni güncellemeler koyuyorlar romlarına çnkü. Arkadaşlar adına çok sevindim. Güncellemelerinin devamını dilerim.

.
  4. e_cool
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık üstad,bir an önce linklerin eklenmesini bekliyorum..!

.
  5. gokhandeniz07
        Like  

.

User deleted

aynen beklioruz açıklamalara bakarsak çok güzel vede stabilse süperr bekliyoruz en kısa zamanda

.
  6. overcast
        Like  

.

User deleted

Ramfix nedir? nasıl yapılıyor?

.
  7. ifteri61
        Like  

.

User deleted

yaklasik 15 gundur nottachrix romunu kullaniyorum.son derece guzel bir rom.tek eksigi benim acimdan yuzde yuz turkce olmayisi.gerci buyuk oranda turkce ama yuzde yuz olsa cok daha iyi olur.bu yeni mod tamamlaninca hemen kurup deneyecegim.
    nottach xda den ayrildi zannediyorum kendisi site kurdu ve ordan yurutuyor herseyi.dil icin xml dosyalarini gonderin falan yaziyordu.sanirim bu sayede tamamen turkce olabilicek.
    kolay gelsin...

.
  8. acarcosku
        Like  

.

User deleted

QUOTE (overcast @ 26/2/2012, 14:16) 

int atrixler için bazı romlar yüklendikten sonra cihazın rami düşük gözükmekte bunu düzeltmek için yapılan bir modlama..

.
  9. overcast
        Like  

.

User deleted

QUOTE (acarcosku @ 26/2/2012, 13:36) 
    QUOTE (overcast @ 26/2/2012, 14:16) 

int atrixler için bazı romlar yüklendikten sonra cihazın rami düşük gözükmekte bunu düzeltmek için yapılan bir modlama..

Bende custom varken ram miktari 750 falan gorunuyordu. Sanirim bu normal bir durum?
    Ramfix ile ilgili download veya aciklama bulamadim. Yardimci olabilirmisiniz?

.
  10. acarcosku
        Like  

.

User deleted

QUOTE (overcast @ 26/2/2012, 16:09) 
    QUOTE (acarcosku @ 26/2/2012, 13:36) 

Bende custom varken ram miktari 750 falan gorunuyordu. Sanirim bu normal bir durum?

merhabalar forumun üst tarafındaki search kısmına ram fix yazarsanız onunla ilgili yazılanları görebilirsiniz kısaca belirtmek gerekirse rom yükledikten sonra eğer raminizde gözle görülür bir düşüş varsa bunu cwmden flashlayarak düzeltebilirsiniz. sizin ram miktarınız normal değerlerde. sizin her hangi bir işlem yapmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum. bu sorun genelde int ve bell atrixler için geçerli bir durum.

ram fix link

www.mirrorcreator.com/files/1IEDYYXF/Ramfix.zip_links

.
  11. overcast
        Like  

.

User deleted

QUOTE (acarcosku @ 26/2/2012, 15:28) 
    QUOTE (overcast @ 26/2/2012, 16:09) 

merhabalar forumun üst tarafındaki search kısmına ram fix yazarsanız onunla ilgili yazılanları görebilirsiniz kısaca belirtmek gerekirse rom yükledikten sonra eğer raminizde gözle görülür bir düşüş varsa bunu cwmden flashlayarak düzeltebilirsiniz. sizin ram miktarınız normal değerlerde. sizin her hangi bir işlem yapmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum. bu sorun genelde int ve bell atrixler için geçerli bir durum.

ram fix link

www.mirrorcreator.com/files/1IEDYYXF/Ramfix.zip_links

Teşekkür ederim ilginize...

.
  12. truaswild
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar herhangi bi hata falan olursa bildirirsiniz en yakın zamanda düzeltmey çalışırım.ancak ben yaptım diye demiyorum ama hatasız gözüküyo şuan.2 gündür kullanıyorum sorun yok şimdilik..
    türkçeye çevirmeyi unuttuğum yerleride hatırlatırsanız birsonraki update de eksik kalan yerleride hallederim.
    umarım beğenirsiniz

not:3w yapmayı unutmayın arkadaşlar

.
  13. ozcankevser
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler eline emeğine sağlık

.
  14. ifteri61
        Like  

.

User deleted

truaswild kardesim guzel bir calisma oldugu inancindayim.indirmeye calisiyorum ancak rapidshare 30kb sinirlamasi yuzunden henuz indirmeyi bitiremedim.bitince kurup deneyecegim.
    yukardada dedigim gibi zaten bu romu kullaniyordum tamamen turkcelesirse ics gelene kadar en kullanisli alternatif olacagi inancindayim.kurup kullanmaya basladiktan sonra bug vs.. varsa burdan yazarim.

Tekraradan eline saglik...

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık Trauswild, çalışmalarının devamını ve başarılar dilerim.

.
22 replies since 26/2/2012, 01:24   799 views
  Share  
.