Ptc Siteleri

« Older   Newer »

Share  
.
  1. burak_izmir
        Like  

.

User deleted

Evet arkadaşlar herkes bahseder herkes birşeyler söyler genellikle böyle siteler için internetten para kazanmak mümkün mü gibi yıllardır süre gelen sorunun cevabı için neobux sitesini tavsiye ediyorum.Sistem basit adı üstünde zaten ptc (pay to click - tıkla kazan tam türkçesi bu değil gerçide aramızda kalsın :) reklamı yapmamın sebebi profesyonel olarak uğraşmam site minimum odenecek tutar 2$ olduğunda sorunsuz bir şekilde sizlere ödeme yapıyor ve paypal a gelen parayı banka hesabınıza alabiliyorsunuz reklam yapmamın sebebi alt üyelerimden bende gelir elde edicem çok yüksek kar marjları vaat etmiyorum fakat eğer vaktiniz varsa hobi olarak uğraşabilirsiniz gerçekten eğlenceli bir iş detay isteyen arkadaşlar özelden ulaşssınlar sistem hakkında daha detaylı bilgi izlemeleri gereken yollar gibi bilgiler konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım link aşağıda gelin beraber kazanalım :) Bugune kadar 106$ aldım ve yatırım yaptıgımdan dolayı 40 dolar net karım var bunu da eklemek ısterım arkadaslar ısteyen sorularınızı ozelden beklıyorum ...

www.neobux.com/m/v/?rh=6B72616C697A6D6972

.
  2. snapsy
        Like  

.

User deleted

referans kodunuda çakmışsın.... Bunuda ekleyeydin, o kadar yazmışsın...

Hayırlı işlerrrrrrrrrrrr

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Arkadaş sonucunda kendi emeği ile anlatım yapmış ki bunu da belirtmiş bazı siteler gerçekten kazanç sağlamamıza olanak tanımakta fakat uzun uğraş ve çaba sonucu oluyor.Nihayetinde 1-2 sitede paylaşım yapmak ile ciddi miktarda paralar kazanılamaz.En azından forumumuzu ziyaret eden arkadaşlar için bir bilgi olmuş olur..

.
  4. burak_izmir
        Like  

.

User deleted

QUOTE (snapsy @ 5/3/2012, 14:38) 
    referans kodunuda çakmışsın.... Bunuda ekleyeydin, o kadar yazmışsın...

Hayırlı işlerrrrrrrrrrrr

Yazımı dikkatli okursan arkadaşım gerekli tüm açıklamaları yaptığımı sistemin nasıl işlediğini herşeyi açıkça belirtmiş vaziyetteyim ayrıca detaylı bilgi almak isteyenleri de özelden bilgilendirebileceğimi yazmış bulunmaktayım kaldıki yaptığım şeyin yanlış olmadığını düşünüyorum alıntıda ki gibi hoş olmayan bir tabirle mesajıma yorum yapman yakışık alan bir durum değil istemezsen üye olmazsın olur biter yada okumazsın neyse yazılanların bir başını bir sonunu okumak yerine hepsini oku ki daha düzgün cümleler kurabilesin saygılarımla .... ;)

Hayırlı işler içinde ayrıca teşekkür ederim ;)

.
3 replies since 4/3/2012, 15:16   60 views
  Share  
.