Ücretsiz sms gönderme sitesi

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Arkadaşlar açık konuşmam gerekirse ben bu siteyi bulduğumdan beri sms paketi yapmaz oldum.Sms paketini ne için yapıyorduk ? Arkadaşlarımıza yada mesaj atmamız gereken kişilerle iletişim kurmak için değil mi ? Fakat artık aylık 10 tl gibi bir rakam ve sınırlı bir paket mazide kaldı diyebilirim tabi bu benim görüşüm.Siteyi kısaca tanıtmam gerekirse türkçe bir sms gönderme sitesi.Üye oluyoruz numaramızı yazıyoruz mesela ben aliye mesaj attım mesaj attığımız sırada ekranda görünüyor ve mesaj iletildi denildiği an mesaj gidiyor en fazla 10 saniyede teslim.Ali mesajı açtı benim üye olmuş olduğum nicki ve numaramı görüyor.Yani bir çok sms sitelerindeki gibi gereksiz karakterlere yer verilmemiş.Sadece mesajın en altından ücretsiz sms gönderme vs.. yazıyor ki bu kadarda olsun :)

Arkadaşlar birde sitenin şu özelliğini sevdim daha başıma gelmedi sanırım ben aliye mesaj attığım zaman ali direk attığım siteye cevap verebiliyor ve sitede gelen kutusu bölümüne geliyor en azından sitede böyle yazıyor :) Her hangi bir ücret alınıyor mu bilmiyorum denemekte fayda var ve birde sitede rehber bölümü var ben alinin numarasını kaydederim ve istediğim zaman mesaj atabilirim gibi :)

Arkadaşlar Ali sadece örnekti :)

Sitemizin linki.. https://yublu.com/v2/

İyi mesajlaşmalar..

.
  2. acarcosku
        Like  

.

User deleted

güzel bir paylaşım teşekkürler

.
  3. CROSSHAIR
        Like  

.

User deleted

teşekkürler .

ama ben genelde mesaj yollamayan biriyim. yolladığım zaman da blip me uygulamasını kullanıyorum direk telefondan istediğim kişiye ücretsiz olarak (internete bağlı olmak gerekli tabi)yolluyorum mesajı :thumb_yello.gif: hemde üyelik ücreti felan yok

.
  4.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Bu sitedede herhangi bir ücret yok :)

.
  5. CROSSHAIR
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cenkcezaa @ 6/3/2012, 13:09) 
    Bu sitedede herhangi bir ücret yok :)

pardon ben o 10 tl yi yanlış anlamışım site aylığı zannettim ama olsun yine de blip me daha pratik bana göre ^_^

.
4 replies since 5/3/2012, 23:19   713 views
  Share  
.