Droid 3 Türkçe dil?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. soneday
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bugün sıfır temiz garantili droid 3 aldım, fakat türkçe dili nasıl yükleyebilirim, varmıdır bir yöntemi ?

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun,

Droid 3 için Türkçe dil içeren rom paylaşımını yapacağım. Cihazı benden aldın sanırım sonerdi değil mi ?

.
  3. soneday
        Like  

.

User deleted

Evet sizden aldım, çağrı iletişim, ben soner :) İnterneti araştırdımda, Türkçe'ye ait birşey çıkmadı şuan update yaptım, türkçe rom paylaşımınızı bekliyorum.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Droid 3 için CyanogenMod rom var ve bunda Türkçe dil var fakat son baktığımda stabil değildi ve kamera çalışmıyordu. Umarım hataları düzeltmişlerdir ve günlük kullanılabilir bir rom ortaya çıkmıştır. Paylaşımı yapacağım.

.
  5. soneday
        Like  

.

User deleted

Beklemedeyim

.
  6. soneday
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 10/3/2012, 18:21) 
    Droid 3 için CyanogenMod rom var ve bunda Türkçe dil var fakat son baktığımda stabil değildi ve kamera çalışmıyordu. Umarım hataları düzeltmişlerdir ve günlük kullanılabilir bir rom ortaya çıkmıştır. Paylaşımı yapacağım.

O romu alabilirmiyim? Türkçesini, orjinal roma gömecem

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1425026

.
  8. soneday
        Like  

.

User deleted

Türkçeyi gömdüm, ama tel açıldığında türkçe çıkmıyor ne yaptıysam, garip :) ben kendim çeviricem artık temizinden napm, ingilizcem var, ama türkçesiz telefon bana itici geliyor

Edited by soneday - 19/3/2012, 23:15

.
7 replies since 10/3/2012, 18:11   226 views
  Share  
.