2.3.6 da root sorunu

2.3.6 da root sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. bartni
        Like  

.

User deleted

normal güncelleme ile 2.3.6 olan telefonumuzun root açığı kapatılmış,bunu aşmak için yani root hakkı elde etmek için neler yapılmalıdır?

.
  2. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49326452

Linkte bulunan programdaki cihaz listesine bak (Ayrıca yazılım sürümüne) eğer cihazın listede var ise root edebilirsin yoksa başka bir seçenek sunacağım.

.
  3. bartni
        Like  

.

User deleted

yok 3 farklı root programı bile işe yaramıyor ben sizden diğer seçeneği rica edeyim

motorola software update bile görmüyor artık telefonu ilginçç

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

2 seçenek sunacağım ikisinide deneyebilirsin ,

1- Motorola defy+ easy root

https://rapidshare.com/files/3488745186/Mo...asyROOT_AAD.rar

Telefonu usb ile taktığımızda Charge Only / Sadece şarj seçeneğini seçelim
    USBMOTO Driver(sürücü)'larını indirin
    Motorola Defy+ rooten.bat'ı çalıştırın
    Cİhazı kapatıp açın

2 - Superone click ,

http://depositfiles.com/files/n0dcxce3t

Cihazını usb ile bilgisayara bağla ve root seçeneğini seç (Hata ayıklama modu aktif olmalı)

.
  5. bartni
        Like  

.

User deleted

o programlar zaten bende var olan programlar onlarlada olmuyor zaten

.
  6. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

2.3.6 icin root islemi bu programlar ile yapiliyor.Unlock root programi ilede olmasi gerekiyor, cihaz listesinde 2.3.6 var.Yanlia birsey yapiyor olabilirsin.

.
  7. bartni
        Like  

.

User deleted

1-root yaptığımı nasıl anlayacağım? sd kartta clockwordmod (ismini yanlış yazmış olabilirim) adlı dosya var fakat içinde telefonun tanımadığı belgeler var ? Anlamadım gitti şu işi

.
  8. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Root yetkisi verildigi zaman menude "superuser" adinda ikon gozukur.Bazi programlar root yetkisi ister, iste bu superuser ise bu programlara o yetkiyi verir.Clockwordmod ise cihazina custom rom yuklemeye yarar.En basit root islemi unlock root programi ile yapilir.

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

Şuan için DEFY+ MB526 DFP-188, DFP-231, DFP-2311 yazılımlarına root desteği yok.Kısa bir zamanda root programını geliştiriciler hazırlarlar.O zaman forumda paylaşımını yaparız.

İyi forumlar,
    border force.

.
  10. bartni
        Like  

.

User deleted

valla çok sağolasın burak kafayı yemek üzereydimm

.
  11. border force
        Like  

.

User deleted

Kafaya takmaya gerek yok @bartni hocam :D Root programcığını halletsinler, hemen paylaşımı yapıcam senin için :)

.
  12. bartni
        Like  

.

User deleted

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1542956
    bu linkte bir anlatım var ama ben anlayamadım neyin ne olduğunu yardımcı olursanızz

.
  13. border force
        Like  

.

User deleted

Root işlemi forumda paylaşılmıştır, yapılmasını pek önermiyorum ama isterseniz yapabilirsiniz.Kanımca fikrim bir root programının yapılmasını beklemektir.

.
  14. onurrum
        Like  

.

User deleted

Selam burak sanirim defy+ ile sen ilgileniyorsun.
    4.5.1-134_DFP-2311 hala root yapilmiyormu bir bilgin var mi yeni bi root programi cikmadi mi hala bu telefon icin.
    Benim razr im var esim de moto cu ilsun diye aldim ama turkce olmuyor , daha ne kadar beklemem gerekli bu telefonu turkce yapabilmem icin bir cevap yazarsan sevinirim.
    Tesekkurler

.
  15. border force
        Like  

.

User deleted

Merhaba günaydın, sizinle bizzat ilgileneceğim, bir araştırma yapmam lazım ardından calisiyormu diye arkadaşımın defy+sıyla test etmem gerekecek, biraz beklerseniz belki bir cozum buluruz

.
15 replies since 21/3/2012, 16:11   826 views
  Share  
.