DFP-188, DFP-231, DFP-2311 BL7 ROOT EDEMEYENLER GELSİN!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

android-root-legal.jpg

Merhaba DEFY+ MB526 kullanıcıları ;

Bilindiği üzere Motorola DFP-188, DFP-231, DFP-2311 BL7 yazılımlarında ROOT açığını kapatmış, kullanıcılar buyüzden ROOT mağduru olmuşlardı.Geliştiriciler henüz ROOT programını yapamasalar bile siz DEFY MB526 kullanıcıları için modlanmış bir SBF dosyaları yayınladılar.Bu sayede telefonunuz ROOT'a kavuşacaktır.Bu halihazır SBF'leri flashlamadan önce lütfen bu yazılımlardan birinde olduğunuza emin olun.
    -4.5.1-134 DFP-231 CN
    -4.5.1-134 DFP-231 Retail.en.EU CEE

Root'lu yazılıma kavuşma işlemleri 3 aşamadan oluşmaktadır, kötü bir sonuç durumunda ben ve/veya MotoModTR sorumlu değildir!

Başlayalım!
    Telefonunuzu Stock Recovery aracılığıyla wipe edin.
    Flashlayın;

Bu yazılımı indirip WinRAR aracılığı ile bir klasöre extract edin, ardından RSD-Lite ve USB sürücülerinin kurulu olduğunu varsayıp, telefonu Bootloader Mode'da açın.RSD-Lite programını çalıştırın ve flashlama işlemini başlattıktan sonra sorunsuzca bitmesini bekleyin.
    Telefon kendine geldikten sonra yani açıldıktan sonra tekrar kapatın ve wipelayın.
    Flashlayın (Part1);

Hiçbirşey yapmadan telefonu tekrar Bootloader MODE'da açarak PART2'yi flashlayın;

Vee tekrar recovery'e girerek wipeları yerine getirin, tamamdır DEFY MB526'ınız ROOT'a kavuşmuştur.

İyi forumlar,
    border force.

.
  2. hasantutan
        Like  

.

User deleted

Hocam
    ellerine sağlık.
    Peki telefonum mb525.Orjinal romuna döndürebilirmiyim

.
  3. molotof
        Like  

.

User deleted

selamlar arkadaslar ben bir turlu defy plusumu root yapamadim .hocam verdigin linklerden indiremiyorum bisey .bana bi yardimci olursaniz cok sevinirim ...
    benim tel mb 526
    android versiyon 2.3.6
    4.5.1-134_dfp-231 yardimlarinizi bekliyorum...

.
2 replies since 14/4/2012, 10:32   262 views
  Share  
.