Cok acil internetim kapanmıyo sömürdü beni

« Older   Newer »

Share  
.
  1. erdemm18
        Like  

.

User deleted

gecenlerde sormustum internete girmiyo diye sagolsun bir arkadas apn turkey i onerdi yukledim yukleyis o yukleyis ne yaptım ne ettimse interneti kapatamadım internet tarifemde yok sömürdü 25 liram gitti hic internte girmedigim halde bi yardım edin nasıl kapıtcam bu interneti istedigim zaman acıp istedigim zaman kapayamıyommu nasıl bir is anlayamadım

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Settings > Battery & Data manager > Data delivery > Data enabled.

Tik isareti koymazsaniz internet data gönderimi kapanir :)

.
  3. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (erdemm18 @ 15/4/2012, 00:29) 
    gecenlerde sormustum internete girmiyo diye sagolsun bir arkadas apn turkey i onerdi yukledim yukleyis o yukleyis ne yaptım ne ettimse interneti kapatamadım internet tarifemde yok sömürdü 25 liram gitti hic internte girmedigim halde bi yardım edin nasıl kapıtcam bu interneti istedigim zaman acıp istedigim zaman kapayamıyommu nasıl bir is anlayamadım

birde marketten " data enabler " adlı uygulamayı yükle.. böylece istediğin zaman neti kapar istediğin zaman açarsın.. bunu telefonun masa üstüne kopyala ordan açıp kapatabilirsin ;)

.
  4. idinc
        Like  

.

User deleted

QUOTE (erdemm18 @ 14/4/2012, 22:29) 

Merhabalar,

"Motorola Atrix MB860" Türkçe menüsünden bakarak yazıyorum;
    Ayarlar/Pil ve veri yöneticisi/Veri gönderimi/Veri etkin bölümündeki işareti kaldırırsanız 3g üzerinden internet bağlantısı kesmiş olursunuz.
    Bende çok aramıştım, bu forumdaki arkadaşların yönlendirmesiyle bulmuştum.

Bilgi paylaştıkça güzeldir :)

.
  5. beefytr
        Like  

.

User deleted

markette "apn on / off" widget'i var hem de çok pratriktir.
    atın masa üstüne ister açın ister kapatın...

.
4 replies since 14/4/2012, 22:29   103 views
  Share  
.