moto milestone da market

« Older   Newer »

Share  
.
  1. zdilara
        Like  

.

User deleted

motorola xt720 ye market ındırmek ıstıyorum, daha yenı gectı elıme ve ıcınde hıcbırsey yok. root layın falan dıyorlar ama root un nası yaplacagını anlatan yok, anlatana da baktım, benım telefonla ılgısı yok, ılgısı olan, aman haa bozulursa tek basınasın demıs. bırı bana yardım etsıııın !!! tesekkurler

.
  2. aslann
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49326452

Buyur kardes al sana kolayca root etme programi.

.
  3. zdilara
        Like  

.

User deleted

teşekkürlerrr

.
  4. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

dostum selamlar. geçenlerde bir arkadaşım telefonunu bunun için bana getirdiğinde internetten bir market APK si bulup telefona yükledim.APK şeklinde Market kurulumu yapabildim.

Root yapınca market seçeneği eklenmiyor...

www.mediafire.com/?gd99r8388mon1qc bu linkte Play Store apksi var...
    direkt olarak APK dosyasını telefona atıp tıklayıp kurulumu tamamladıktan sonra sonucunu yazar mısın?

.
  5. zdilara
        Like  

.

User deleted

Marketi teknosaya verip yuklettim simdide markete girmek istedigimde sunucu kullanilamiyor daha sonra tekrar deneyin diyor tekrar teknosaya mi götürülmesi napim bilemedim bu arada internette wifi ile giriyorum

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Telefon'unun modeli nedir dilara ? Klavyeli Milestone mu yoksa 8mp kameralı XT720 mi ?

.
  7.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Ayarlar> Hesap ve Senkronizasyon Ayarları>Arka Plan Veri kapalı olabilir. Kapaıysa Market dahil hiçbir Google uygulamasını kullamazsın. Kontrol et. :thumb_yello.gif:

.
  8. zdilara
        Like  

.

User deleted

8mp. kamerali olani arka veri de acik ayrica telefondan evin kablosuz modeminden girmeme ragmen faturama eskisinden çok fazla ücret geliyor

Bu telefon hakikaten beni sinir hastasi etmek uzere: ((

Bir de teknosa marketi. Yukledikten sonra. Yunanca klavye diye bisiy eklenmis telefona o nedir? Yada. Hep vardida ben mi. Farketmemistim.

.
  9. ekrem
        Like  

.

User deleted

Dilara bak bir de bunu dene

http://blackmartindir.blogspot.se/2012/06/...-b93-indir.html

Birde blapmarket var onuda sonra yüklersin. Yukardaki marketi telefona kur ihtiyacın olan programları yukardaki marketten indirebilirsin ayrıca paralı uygulamalarıda bedava indirebilirsin

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

zdilara, telefonuna aşağıdaki yazılımı flashlaman yeterli. Nasıl flashlayacağını da aşağıdaki konudan öğrenebilirsin.

Bunu yaptıktan sonra cihazına orjinal android market yüklenecek ve gereksiz ıvır zıvırlardan kurtulacaksın.

.
  11. zdilara
        Like  

.

User deleted

Cokkk tesekkurler en yakin zamanda denicemm: ))

.
  12. zdilara
        Like  

.

User deleted

semseddin dediğini yaptım market teknosadan yaptırdığım gibi gene duruyoo ve markete girmeye çalıştıgımda gene sunucuya bağlanılamadı diyor. =((

.
  13.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Kendi dediğimi tekrarlıyorum, bir kontrol edebilir misin? "Ayarlar> Hesap ve Senkronizasyon Ayarları>Arka Plan Veri kapalı olabilir. Kapaıysa Market dahil hiçbir Google uygulamasını kullamazsın. Kontrol et."

.
  14. zdilara
        Like  

.

User deleted

ettimmm açıkkk bendeki problemi anlayamıyorum başka bir yerdeki kablosuz ağda sorun çıkmıyor.evdeki kablosuzda bu cevabı alıyorum.ama arkadaşlarım kendi telefonlarından benim evimdeki kablosuzdan market uygulamalarını indirebiliyorlar.yani evdeki modemimde de sorun yok.sadece gps uydularım kapalı onun dışındaki şeyler açık.

2.1 update 1 şu an acaba bunu yükseltsem sorun hallalormu diyorum ama onuda nasıl yapıcağımı tam olarak anlayamadım forumdaki hemen hemen herşeyi okudum büyük sıkıntı var yani =((

.
  15. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

aylar önce philips marka bi modem kullanıyordum.modem benim laptopumu ve blackberry'mi sorunsuz görürken atriximi görmüyordu.Zamanla bu sorun ilerledi ve eve gelen misafirlerde de aynı sorun yaşandı.Biz de modemimizi değiştirdik.Uzun zamandır kullanılan sürekli elektriğe bağlı modemlerde böyle sorunlar olur.Telefon başka biryerde wi-fi şebekesine bağlanıyorsa sorun modemdedir.Zamanla gözlersin başkalarında da olduğunu :)

.
17 replies since 25/4/2012, 17:06   315 views
  Share  
.