[ROM] [ICS]Team Eos ICS 2.0.0- 27.04.2012

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cenkcezaa
        Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Alper aramiza hosgeldin suan tabletten yaziyorum o yuzden yazim hatalari icin kusura bakmazsin umarim soruna cevap veriyim..

Official rom yanlis hatirlamiyorsam 2012 in 3. Ceyreginde cikcak diye haber yayinlanmisti motorolanin sitesinde bekleyip beklememek sizin elinizde ama sunu kesin olarak soyleyebilirim official rom yayinlansa bile ben kendim suan kullanmis oldugum romdan vazgecmem.Sms de atabiliyorum gelen cagrilarida gorebiliyorum internet uzerinden 1080 p film takilmadan izleyebiliyorumda yani android 3.2 ye gore cok daha iyi oldugunu soyleyebilirim.Android 3.2 de ben hd film izleyemezdim sanirim flash kalitesinden kaynaklaniyordu ama suan bluray film dahi izleyebiliyorum takilma olmadan.3 g hizina gelince avea lullaniyorum 9 mbps yi gordum ve gayet hizli bir sekilde kullanabiliyorum.Oyun performansi ilk baslarda sikintili haldeydi cunku yeni cikan ve eski oyuncularin bazilarinda ics uyumlulugu yoktu fakat artik bir sikintivyok guncellemeler ile oyun destekleride geldi ama tek sikinti cihaz bazen kendini yeniden baslatabiliyor.Bu kadar olumlu yone karsi sadece 1 olumsuz yonu olmasibence sikinti olmamali.Ocs nin diger ozelliklerinden daha bahsetmedim bile face unlock(yuz kilidi) daha net bir ekran ve daha kaliteli bir tema..

.
27 replies since 27/4/2012, 20:14   1607 views
  Share  
.