MD2G Call ended problemi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. huzeyfe
        Like  

.

User deleted

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Motorola Droid 2 Global telefonumu son çıkan sbf dosyası ile rd ile yükledim böylelikle telefonum Froyo dan Gingerbread sürümüne yükselmiş oldu fakat bir sorun var halen çözemiyorum. Arama yaparken sık sık oluşan bir problem, Kişi listemden birini seçip call tuşuna basınca arama sayfası gelip call ended uyarısı verip kapanıyor ve bir kaç saniye sonra arka planda o kişiyi tekrar arıyor. Bildirim çubuğunu indirip görüyorum ve tıklayıp arama sayfasına gidiyorum. Sürekli bu sorunu yapıyor acaba konu hakkında bilgisi olan bir arkadaş varmı bana yardımcı olacak. Bu sorunu yaşayan ve çözebilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar...

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu sorun vodafone simkartlar ile motorola cihazlarda oluşuyor, anlaşılan bu virüs, razr, photon, atrix2'den sonra D2G'ye de bulaşmış ilginç. Şu an için vodafone hattı değiştirmekten başka bir çözümü yok. Yeni bir radio rom ile düzeltilir.

.
  3. huzeyfe
        Like  

.

User deleted

Avea da denedim sorun yok Vodafone de sıkıntı var halla halla bir virüs ise nasıl silinir yokmudur çözümü?

.
  4. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Alışırsın zamanla :):) tek zararı arama tusuna bastıgın anda karşı taraf calmadan kapatamıyorsun yani yanlış arama yapsan vazgecmek zor oluyor :(

.
3 replies since 10/5/2012, 14:31   522 views
  Share  
.