YARDIM LÜTFEN

« Older   Newer »

Share  
.
  1. qwenmm
        Like  

.

User deleted

5 GÜN ÖNCE MOTOROLA MOTOLUX ALDIM AMA KULAKLIĞINDA SES SEVİYESİ SONDAYKEN ZIRILTI VE SES KESİLMESİ YAPIYOR NEDEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba gwendemm,

Ayarlar > Ses > Ses efektleri : ekolayzır ayarlarını kontrol et. Yardımcı olmazsa farklı bir kulaklıkla aynı sorun devam ediyor mu diye deneyin.

Edited by Semseddin - 16/5/2012, 10:14

.
  3. uchuroom
        Like  

.

User deleted

merhaba yeni konu açmak istemedim bendeki motoluxe de kulaklıklardan birinden ses gelmiyor. kulaklık sağlam farklı kulaklıklarda cihaza bağlanınca tek tarafından ses geliyor. ayrıca benim telefonumda ayarlar>ses> var ama ses efekleri sekmesi yok

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

her 3.5 mm lik jack uyacak diye birsey yoktur.Sorun buyuzden kaynakliyor olabilir.Ornegin nokia ve samsung kulakliklari motorolaya htcye olmaz.ayni sekilde moto ve htc kulakliklarida nokia ve samsunga olmaz.Universal anlasma oldugu halde ureticiler kendi kulakliklari kullanilsin diye boyle yapiyorlar.Jackin icindeki kablo a yerine bagliyse diger kulaklikda b yerine bagli.Kulakligi baska bir alette (mp3 calar, telefon) denemenizi tavsiye ederim :)

.
  5. uchuroom
        Like  

.

User deleted

cevap için teşekkürler ama benim sıkıntı yaşadığım kulaklık cihazla birlikte kutudan çıkan orjinal kulaklık :huh: kulaklığı farklı bi cihaza yada bilgisayara takınca sorun yok .

.
  6. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (uchuroom @ 21/5/2012, 15:32) 
    cevap için teşekkürler ama benim sıkıntı yaşadığım kulaklık cihazla birlikte kutudan çıkan orjinal kulaklık :huh: kulaklığı farklı bi cihaza yada bilgisayara takınca sorun yok .

peki başka kulauklıkla denediniz mi?

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

Anladim sanirim telefondaki cikis jack bozuk :-)

.
  8. uchuroom
        Like  

.

User deleted

farklı kulaklıklada sorun devam ediyor.evet jack bozuk galiba ama alalı 9 gün oldu telefona konduramadım :) bide alır almaz root etmiştim :) garanti dısında cihaz hadi hayırlısı

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

Unroot ediniz garantiye yollayiniz :-)

.
  10. uchuroom
        Like  

.

User deleted

neden bilmiyorum ama sadece bu konuya msj yazabiliyorum . konu açmak istediğimde yada msj yazmak ( You still have to validate the registration.
    If you haven't receive our email, please insert another valide email address here.) diye bişey yazıyo onun için buraya yazdım herkesden özür dilerim. sorum şu forumda atrix overclock kerneller diye bi konu var bu kernelleri motoluxe uygulasam olurmu acaba . motoluxe işlemci hızını yükseltmek istiyorum ama kernel uyumlu değil.

.
  11. border force
        Like  

.

User deleted

Kayit olurken verdiginiz email gelen aktivasyon mailine tiklamazsaniz konu acamazsiniz.
    Atrix kernel kesinlikle olmaz.Motoluxe custom kernel beklemelisiniz

.
10 replies since 16/5/2012, 00:19   619 views
  Share  
.