defy + mıuı rom?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. kuzey
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar kullanmmış olduğum defy i satıp yerine
    defy plus aldım root işlemini yaptım cm9 yükledim
    defy defy varken kullandığım mıuı romları yükleyemiyorum
    karnel dolayısı ile sanırım froyo karnele dönmek gerekiyor galiba anladığım kadarı ile
    nasıl yapılır ?tekrar geri dönüş var mı? vs vs
    bu konularda defy + kullanıcılarının yardımlarını beklyorum

.
  2. kuzey
        Like  

.

User deleted

bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş yok mu?

.
  3. ekrem
        Like  

.

User deleted

Sevgili kuzeycigim defy plusun kendi orjinal romu zaten gingerbread tir nasil froyo ya döneceksin böyle bir sey imkansiz.defy plus telefona normal defy romlari yukleyemezsin.defy plus icin yapilan romlari yukle.Ayrica neden defy plus aldin onuda anlamadim defy plus defyden iyi bir telefon degil.Burda benim oldugum sehirde normal defy defy plustan daha pahali.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

ama defy plus işlemci olarak 1 ghz saat hızında çalışırken defy 800 mhz saat hızında çalışıyor, abi senin yaşadığın yerdeki insanların kafası iyimi ya :D Razr 750 lira defy defy+dan daha pahalı falan filan :D

.
  5. kuzey
        Like  

.

User deleted

defy plus defy nin hatalarının giderilmiş hali olduğu için tercih ettim

.
  6. ekrem
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 3/7/2012, 16:24) 
    ama defy plus işlemci olarak 1 ghz saat hızında çalışırken defy 800 mhz saat hızında çalışıyor, abi senin yaşadığın yerdeki insanların kafası iyimi ya :D Razr 750 lira defy defy+dan daha pahalı falan filan :D

Benim yalanim yok burak ben yazdim orda linki de verdim. :D her yer turkiye degil yemin ederim razr 650 liraya kadar dustu almadim.Su an tekrar 3490 krona yukselmis ve siparis uzerine calisiyorlar.900 lira para yapyor su anda bile.

Su an defy plus 570 lira verdigim adresten bakabilirsiniz.Normal defy 630 civarinda

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ekrem @ 3/7/2012, 18:05) 
    QUOTE (border force @ 3/7/2012, 16:24) 

Benim yalanim yok burak ben yazdim orda linki de verdim. :D her yer turkiye degil yemin ederim razr 650 liraya kadar dustu almadim.Su an tekrar 3490 krona yukselmis ve siparis uzerine calisiyorlar.900 lira para yapyor su anda bile.

Su an defy 570 lira verdigim adresten bakabilirsiniz.

Estağfurullah abi yalan ne demek, gordum linki zaten :) Ya az kaldı paramı tamamlayacğım ve sana oradan razr yollattiricam :D

.
  8. ekrem
        Like  

.

User deleted

tesekur ederim motomodtr nin bonker modu :D Hediye kabul edilir hediye gondermek isteyenler varsa adresi gondereeyim :biggrin2.gif:

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

Abi ben sana razr almayacgim sen bana alacaksin :D :D :D

.
8 replies since 10/6/2012, 08:31   136 views
  Share  
.