Universal Messages kaldırma

yardım.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. doganmert
        Like  

.

User deleted

RhmSZ
    Resimdeki gibi bildirim ekranında bir text message bir de bu universal message aynı anda geliyor ve 2 bildirim sesiyle çalıyor.Nasıl kapatacağımı bilemedim hayli sinir bozucu bir durum. Yardım edebilecek var mı?

.
  2. beefytr
        Like  

.

User deleted

senin cihazında "messaging" adı altında olan program aktif gibi gözüküyor.
    ya burada yüklü olan hizmetleri kaldırabilir ya da "text message" altındaki uyarıları devre dışı bırakıp "universal messaging"i kullanmaya devam edebilirsin.

.
  3. doganmert
        Like  

.

User deleted

Abi doğru aktif ama mesela Text Messagingdeki tiki kaldırıyorum gene mesajlar geliyor. Sadece social messaging, gmail, facebook gibi şeylere account ekledim o kadar. Daha önce böyle bir şey olmuyordu. Nasıl kapatabılırım kı bu messaging'i ? Ayrıca dediğin gibi yaptım mesajları sessize aldım messaging ötmeye devam :)

.
  4. beefytr
        Like  

.

User deleted

root explorer varsa, /system/app klasörüne girip oradan "Messaging.apk"yı silebilirsin.
    ama unutma sildiğin şey sistem klasörünün bir parçası ve sonradan problem (hiç sanmiyorum ya) çıkarabilir.

root explorer yoksa "ninja morph" ile deneyebilirsin.

haydi kolay gelsin :)

.
  5. doganmert
        Like  

.

User deleted

Yada rom toolbox ile silmeyim dondurıyım en iyi. Bir deneyelim. Olmadı yazılımı tekrar flashlayıp yaparım bir şeyler. :)

.
  6. beefytr
        Like  

.

User deleted

denemeden bilinmez :)

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

Titanium Backup ile Freeze et, sorun olursa yani com.android.messaging FCleri verirse durmadan sabırla hep tamam de ve menüye ulaştıktan sonra Titanıuma girer yeniden aktif edersin :)

.
  8. doganmert
        Like  

.

User deleted

Titanium backup değilde rom toolbox çok yönlü program o daha kullanışlı gelıyor bana başkan. :thumb_yello.gif:

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

Android'de herşey tercih meselesi Mert :cheers.gif:

.
  10. doganmert
        Like  

.

User deleted

yok yine bir çare bulamadım. Dondurunca telefon kasmaya başladı.

.
9 replies since 15/6/2012, 01:25   52 views
  Share  
.