Xoom 2 sacmaladı lütfen bilen yardım etsin...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. skaterext
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar ne zamandan beri motorola xoom 2 3g 16 gb tabletimi kullanıyordum gayette memnundum fakat tabletim durup duruken kapandı bugun, neyse tekrar actım tablet resmen telefon arayuzu gibi acıldı, yazılar kocaman menu yok birtek saat felan var. ve nereye dokunsam process com.motorola.blur.setup has stopped unexpectedly tarzı hatalar veriyor. simdi bunu garantiye göndermeden cozmemin yolu yokmu. bildigi kadarıyla xoom 2 lere rom yuklenemiyor ama bari orjinal rom damı yuklenmiyor. recovery denedim bu arada wipe cache ve data yıda denedim sonuc aynı bilen varsa bir cozumu minnettar kalıcam. en azından 3.2.2 romu tekrar atabilsem sorun olmucaktıı. off off eski xoom 'un gozunu sevim etine sütüne dokunabiliyorduk yahuu :(:(:(:( şimd,iden teşekkürler arkadaşlarr cevaplarınız için...

.
  2. caglet
        Like  

.

User deleted

galiba , sistem dosyaları silinmiş .. eüer cihazınız rot'lu değilse , yani garantisi kullanilabilir haldeyser .. gönderin derim onlar en azından orjinal hale getirirler, virüs girmişte olabilir yada cihazınızın ayarlar bölümüne girebiliyorsanız fabrika ayarına dönün

.
  3. skaterext
        Like  

.

User deleted

cihazım root luydu ama ynede garanti dahilinde hallettiler saolsunlar.

.
  4. caglet
        Like  

.

User deleted

rootlu cihaz garanti dısıydı :S:S o ne yav :D

.
  5.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Rootlu cihaz garanti dahilinde olmaz sonucunda siz orjinal size verilen romdaki kısıtlı yetkiyi tam yetki haline getiriyorsunuz.Büyük ihtimal teknik servis elemanları görmemezlikten geldiler yada onlar fark etmediler yinede geçmiş olsun diyim :)

.
  6. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cenkcezaa @ 30/7/2012, 21:37) 
    Rootlu cihaz garanti dahilinde olmaz sonucunda siz orjinal size verilen romdaki kısıtlı yetkiyi tam yetki haline getiriyorsunuz.Büyük ihtimal teknik servis elemanları görmemezlikten geldiler yada onlar fark etmediler yinede geçmiş olsun diyim :)

hahahahaha...
    kesin anlamamışlardır :)

.
  7. skaterext
        Like  

.

User deleted

tşkler valal ölee oldu kesin. cihaz direk safe modda acılıyordu habire. belkide incelemediler veya görmedielr . sonucta xoom 2 nin root olayı normal xoomdan farklı belkide ne bilim o yuzden sorun cıkartmadılar. birde artık ics çıksa yani cidden saçmaladılar. eski xoom lara habire update geliyor bize yok çözebilmiş değilim daha bu olayı

.
  8.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Xoom daha iyi ve daha çok kullanıldığı için güncellemeler ilk olarak xooma getiriliyor normal bir durum bence :)

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

XOOM modeli XOOM 2'den daha güçlü :)
    Bir de güncellemeler ilk olarak XOOM'un Wi-Fi modeline geliyor. :)

.
  10. caglet
        Like  

.

User deleted

keşke bizde wifi model alsaydık :D.. çünkü 5 ay kadar erken geliyor.. bized şubattan önce gelmeyeceğine eminim JellyBean !..

.
  11. border force
        Like  

.

User deleted

Valla bende MZ601 3G var, JB bekliyorum 3-4 ay sonra elimizde bence :D

.
  12. caglet
        Like  

.

User deleted

Evet .. :D Bi g optimizasyonu neden bu kadar sürüyor anlamıyorum , ics yayınlandıktan yaklaşık 6-7 ay sonra jb cıktı xoom'A da tam o sırada ics geldi 7 ayda .. adamlar yeni sistem yaratıyor bizimkiler optimize edemiyor..

.
  13. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Bosuna aldim wifi modelini :) Siz bence birsey almadan once bana sorun :wave.gif:

.
  14. caglet
        Like  

.

User deleted

Wifi olmasından pişman mısınız :D. benimki 3g bende ondan pişmanım .d daha doğrusu güncelleme geriliğinden dolayı pişmanım

.
  15. border force
        Like  

.

User deleted

Göksel abi ters giden bir şey mi var :D ?

.
14 replies since 21/6/2012, 21:13   284 views
  Share  
.