droid 3 lütfen yardım edin!!!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. pccik
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar mrb droid 3 üm var...yeni 4.0.3 rom yüklemek istiyorum denemediğim düzen kalmadı ama yok yok.daha önce hep wm kullandım android pek kullanmadım,cihaz rootlu mu bilmiyorum ama bir kaç program denedim cihazınızda root yetkisi yok dedi,sanırım yüklü değil,recovery moduna geçmiyor ben bu cihazı wm cihazlar gibi komple sıfırlayıp yeniden root recovery v.s yapmam mümkün değil mi?cd karttan rom yüklerken ınstall diyor baslıyor sonra ınstall aborted deyıp kalıyor oylece ,lütfen bana yardım edin,şimdiden Allah rzı olsun ilgilenen arkadaşlardan

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba pccik,

Foruma hoşgeldin. Cevap vermeden önce aynı konuyu farklı bölümlerde açman hızlı cevap getirmez, sabırlı olmalısın. Cihazının yazılım sürümünü yazarsan, tavsiyelerde bulunalım.

.
  3. pccik
        Like  

.

User deleted

hoşbuldum semseddin,konuyu farklı yerlere actıgım için kusura bakmayın,acemi oldugum için oyle oldu bılerek yaptıgım birşey degıl konuyu nereye acacagımı bılemedım dıgeer mesajı sılmek ıstedım fakat olmadı,tekrar özür,sanırım 2.3.4 gingerbread yuklu cıhaz da,bana n yapmam gerektıgını nerden baslamam gerektıgını soylermısın rıca etsem,ılgilendiğin için tşk ederim,

.
  4. soneday
        Like  

.

User deleted

About phone bölümünden Yazılım Sürüm kodunu yaz,

ben yüklemiştim yardımcı olurum ama tavsiye etmem

.
3 replies since 24/6/2012, 15:24   87 views
  Share  
.