[XT910/XT912] ICS ROOT

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

droid_razr_rooted_121524333771_640x360

Ads_z

Merhaba arkadaşlar,

Razr XT910'na sahipsiniz ve forumda mevcut olan ICS OTA rehberlerin birinden faydalandınız, telefon ICS oldu diye çok sevindiniz ama ROOT hakkı alamadığınız için çok üzülüyordunuz.

MotoModTR, Droid RAZR XT910 için ROOT programını sizlere sunmaktan gurur duyar. ;)

Talimatlar:
    Cihazınızdan Ayarlar > geliştirici seçenekleri > USB hata ayıklama ve sahte konumlara izin veri açın.
    Tekrardan Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen kaynakları açın.
    Telefonu Usb kablo yardımıyla PCye takın.
    Bildirim çubuğunu indirin ve dosya görünüm şeklini Kamera Modu olarak değiştirin.
    .bat'ı çalıştırın ve bekleyin.

Olası sorunlardan ben ve/veya MotoModTR sorumlu tutulamaz.

RAZR ICS ROOT BY BRK

Edited by border force - 3/4/2013, 18:25

.
  2. e_cool
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık dostum..
    Ben Razr alalı daha 2 gün oldu ve henüz ICS yüklemedim.. Biraz keyfine varayım 2.3.6'nın sonra bakarız :)

.
  3. border force
        Like  

.

User deleted

RAZR XT910'un hayırlı olsun :)
    ICS yüklemek istersen, kullandığın varyasyona göre bir forumdan bir rehber kullanırsın. :)

.
  4. mc_erdem226
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkürler BURAK, ayrıca bir Türk ün elinden çıkmış ve forumumuzdan çıkmış olan türkçe root kullanma başka bi gurur kaynağı :thumb_yello.gif:

.
  5. border force
        Like  

.

User deleted

Abi ilk sana mesaj atasım geldi RAZR ICS yapmıştın ama seninle o konudaki yöntemle ROOT yapmıştık :)

Deneyen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim, ROOT.bat dosyası hazırlamak öyle çokta zor değilMİŞ :D

.
  6. e_cool
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 30/6/2012, 05:53) 
    RAZR XT910'un hayırlı olsun :)
    ICS yüklemek istersen, kullandığın varyasyona göre bir forumdan bir rehber kullanırsın. :)

Teşekkür ederim Burak..

Cihazı Sinan'ın dükkanlarından aldım ama kendisi de o gün izinliydim ve görüşemedim kendisi ile.
    Kısmet..

Neyse,Razr ile ilgili bir rehber niteliği taşıyan başlık açılırsa aslında çok iyi olur.

Android cihazlar genelde aynıdır ama Razr hakkında bazı bilmediğim terimler yazılıyor forumlarda.
    Örneğin Latan nedir bilmiyorum..

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

Latam; Latin Amerika bölgesine ait yazılımın developerlar tarafından yazı dilinde zamanda Latinden Latam kelimesine dönüşü :D

Sözlük gibiyim :D

.
  8. e_cool
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 1/7/2012, 09:17) 
    Latam; Latin Amerika bölgesine ait yazılımın developerlar tarafından yazı dilinde zamanda Latinden Latam kelimesine dönüşü :D

Sözlük gibiyim :D

Gerçekten öylesin.. :)

Birde video oynatmada bazen sorun yaşıyorum..
    Atrix'te sorunsuz açtığım videolar Razr'da açmıyor yada açıyorsa da ya ses gelmiyor yada FPS 15 gibi oynatıyor,yani kare kare oynatıyor gibi oluyor.

Razr'la çektiğim videolarda sorun yok buarada.

.
  9. border force
        Like  

.

User deleted

Bu olay TEGRA 2 nin video desteğinden TI OMAP ın video desteğiyle arasındaki farkı anlatıyor. :)
    Photonumda açabildiğim bazı videolar benim RAZR'da da açmıyordu..
    Codec falan yüklesende hikaye oluyor abi, hiç uğraşma boşuna. MX Video Player var onu kur birde onun araç gereçleri var onları kur, mis gibi video izleme aracı :) Her videoyu açmasada en azından herşeyi çözümlüyor..

.
  10. helim
        Like  

.

User deleted

Sevgili kardeşim eline koluna sağlık.. XT720 ye yüklemek istersem bir sorun yaşarmıyım ICS rom'u ..??

.
  11. ysnozt
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar, xt 910 ics 4.0.4 ile denedim çalışıyor. eline sağlık üstadım

.
  12. chevanton
        Like  

.

User deleted

Ben de şu anda ics Razrımı root etmiş bulunmaktayım çok teşekkürler hocam emeğine sağlık :D

.
  13. border force
        Like  

.

User deleted

Güzel sözleriniz için teşekkürler arkadaşlar. :) Root hakkınız hayırlı olsun :)

.
  14. lapya
        Like  

.

User deleted

selam arkadaşlar, elinize sağlık, süper bir ortam burası. xda ya gerek yok gibi :) benim sorum şu olacak size; orijinal stock ics romunu root ettikten sonra hangi gereksiz programları sildiniz? bende bild; amazon kindle;7digital;evernote;gotomeeting;sosyal konum;zinio falan yer almakta; bunları silebilir miyim? sıkıntı yaratır mı? rom çöker mi? bu arada telefon xt910 razr maxx...

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu program'ı kim yaptıysa ismini yaz ve editlediğini belirt kardeşim. Gören bilmeyen sıfırdan sen yazdın sanacak.

.
112 replies since 29/6/2012, 20:59   6557 views
  Share  
.