[XT910/XT912] ICS ROOT

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

Abi nerden bulduğumu hatırlamıyorum 4shared dı galiba.Bunlarda echo kodları var onları türkçeleştirip .bat haline geri getirdim.Türkçelestigi için sahibi benim ama dediğin gibi yazanı ben değilim.Herkes commandline dosyası yapabilir çok kolay.Bunun anlatımını rom ve program çalışmaları bölümünde anlatımı bizzat kendim yapacağım.Tatilde olduğum için forumda fazla aktif olamıyorum :)
    İyi forumlar,
    Burak.

.
  2. joylion
        Like  

.

User deleted

teşekkürler...ORJİNAL ROM ICS 4.04] SPDREM_U_01.6.7.2-180 romda root yetkisi yapabildim...

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Saat gibi çalışıyor :D

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 19/8/2012, 02:06) 
    Saat gibi çalışıyor :D

Yani yavaşmı ? yoksaaa hızlımı? :D

.
  5. suhatuna
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 29/6/2012, 21:59) 

(IMG:http://im.tech2.in.com/gallery/2011/nov/dr...771_640x360.jpg)

Ads_z

Merhaba arkadaşlar,

Razr XT910'na sahipsiniz ve forumda mevcut olan ICS OTA rehberlerin birinden faydalandınız, telefon ICS oldu diye çok sevindiniz ama ROOT hakkı alamadığınız için çok üzülüyordunuz.

MotoModTR, Droid RAZR XT910 için ROOT programını sizlere sunmaktan gurur duyar. ;)
    Kendi yapımım ROOT programcığı sorunsuz halde cihazı ROOT etmektedir. :B):

Olası sorunlardan ben ve/veya MotoModTR sorumlu tutulamaz.

RAZR ICS ROOT BY BRK

Hocam Detaylı Anlatımı Yokmu Bunun?
    Ben Dosyayı ındırdım de nerden neyı nasıl yapıcaz? Orjınal (ICS Yuklu)

.
  6. onurrum
        Like  

.

User deleted

Evet su an intibari ile artik telefonumda 4.0.4 var ve root lu denedim gayet basarili bir sekilde calisiyor ve herhangi bir sorun da yok simdilik ve umarim da olmaz
    Emegi gecen butun arkadaslara sonsuz tesekkürler

.
  7. suhatuna
        Like  

.

User deleted

QUOTE (onurrum @ 26/8/2012, 20:43) 
    Evet su an intibari ile artik telefonumda 4.0.4 var ve root lu denedim gayet basarili bir sekilde calisiyor ve herhangi bir sorun da yok simdilik ve umarim da olmaz
    Emegi gecen butun arkadaslara sonsuz tesekkürler

hocam nasıl rootladın cıhazı?

.
  8. onurrum
        Like  

.

User deleted

Üzerime vazife degil yani kimsenin isine karismak istemem ama ben simdi yaptim istersen anlatayim.
    Indirdigin rar dosyasini bir klasore cikart masa ustune cikartmani tavsiye ederim, eger gerekiyorsan Drivers klasöründeki isletim sistemine gore 32bit veya 64 bit olani yukle. daha sonra RAZRICSMOTOMOD a cift tik yap telefonunu kablo ile bagla bir tusa bas 3 tere telefon acilip kapanacak bekle sakin kabloyu cikartma ve herhangi bir tusa basma, bu kadar bait ve kolay :)

Ben bu islerden hic anlamiyordum ama artik ben de az da olsa ogremdim :)
    Takildigin bir yer olursa yaz yarim saat daha pc bainda olucam ok

Unutmadan root hakkini aldigini 3 kez acildiktan sonra programlarda Superuser diye bir sey gorursen islem ok demektir

.
  9. suhatuna
        Like  

.

User deleted

QUOTE (onurrum @ 26/8/2012, 20:57) 
    Üzerime vazife degil yani kimsenin isine karismak istemem ama ben simdi yaptim istersen anlatayim.
    Indirdigin rar dosyasini bir klasore cikart masa ustune cikartmani tavsiye ederim, eger gerekiyorsan Drivers klasöründeki isletim sistemine gore 32bit veya 64 bit olani yukle. daha sonra RAZRICSMOTOMOD a cift tik yap telefonunu kablo ile bagla bir tusa bas 3 tere telefon acilip kapanacak bekle sakin kabloyu cikartma ve herhangi bir tusa basma, bu kadar bait ve kolay :)

Ben bu islerden hic anlamiyordum ama artik ben de az da olsa ogremdim :)
    Takildigin bir yer olursa yaz yarim saat daha pc bainda olucam ok

Unutmadan root hakkini aldigini 3 kez acildiktan sonra programlarda Superuser diye bir sey gorursen islem ok demektir

Hocam ROOT tamamdır sagolasın :) Anlatımına klavyene saglık :)
    Bir sorum daha olacak sana :)
    Şu istemedıgımız bır suru sey var bunları nasıl sılıcez? Ve cıhaz boşta iken calısıp duran ram kullanan bır suru programı??? nasıl kapatırız?

.
  10. onurrum
        Like  

.

User deleted

sende ne var ki yani 4.0.4 mu 2.3.6 mi ?

.
  11. suhatuna
        Like  

.

User deleted

QUOTE (onurrum @ 26/8/2012, 21:02) 
    sende ne var ki yani 4.0.4 mu 2.3.6 mi ?

4.0.4 (Orjınal) Hocam Birsürü Bild , Evernote , Talk , Smart aCtıons dandık dandık program dolu bunlara nasıl mudahele edıcez?
    Artı calısanlarda bı dunya :D tek tek zor oluyor :) Toptan nasıl kapatılır?

Ve artı yıne bana yardımcı olcaksın madem :))) Yapıyorsun guzellık 2 soru daha :)

Mp3 lerımı zıl sesı - Mesaj sesı yapamıyorum ...
    Vee Bırden cok kısıye mesaj gonderemıyorum :((

.
  12. onurrum
        Like  

.

User deleted

vallaha bunun icin bir suru program vardir ama ben programsiz bir sekilde yaptim anlatiyim.
    sirasi ile sunu yap
    tum uygulamara gir sonra uzerine basili tut ve masa ustune getiri gibi yap ama ama koyma yukarida Diger Secenekler var onun ustune getir Uygulama bilgileri ve hemen altinda da iptal i goreceksin Uygulama bilgilerine tikla DURDURMAYA ZORLA de VERILERI TEMIZLE de son olarak da DEVRE DISI BIRAK a ba ve islem tamamdir, bu sayede programlarin oldugu yerde onu artik gormezssin.
    Umarim dogru anlamis ve yardimci olmusumdur, (birseyler atistiriyorum ondan gec yazdim pardon :) )

calisanlari kapatma konusunda iki sey var benim yaptigim Telefondaki soldan ikinci dugme var ya ona basili tut calisan lari saga cekerek kapat ve ikincisi de AYARLARA gir Uygulamalar Calisanlar a gir ve Ayarlar haric istedigin herseyi kapat :)

Hic denemedim su anda tel de mp3 yok ama biraz bekle bi tane atiyim da deneyim ok
    Coklu mesaji da denemedim ama go sms programinda oluyordu ve ben severek kullanirim iyi program

.
  13. suhatuna
        Like  

.

User deleted

Hocam Çok sagol anlattıkların fena yardımcı oldu :)

Mp3 lerımı zıl sesı - Mesaj sesı yapamıyorum ...
    Vee Bırden cok kısıye mesaj gonderemıyorum

bunlara çözüm önerın nedır?

Bu arada afıyetler olsun ınsALLAH :)

Tamam Hocam Sagol :)
    Daha once Androıd kullanıyor ve zıl sesı yapıyorduk Mp3 lerı kı bu hıc yapılmıyor dedıklerı Iphone de bıle yapıyordum bundan once 4s ımde :)
    Ama bunda bulamadım sınırım bozuldu yaw :)

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Konu dışına çıkmayalım lütfen.

.
  15. onurrum
        Like  

.

User deleted

Semseddin usta hakli konu disina ciktik ama eger musade ederseniz belki bu soruu yasayan insanlar vardir yeni bir baslik ile bu konudaki bilgimi paylasabilirim cunku arkadas hakli mp3 leri zil sesi yapmiyor ama ben olayi cozdum :)

Aslinda ben suhatuna arkadasimiza ozel mesaj atarak da hallederdim ama bunu cok bencilce buldum baskasi da yararlanmayacaksa bildigini paylasmadikca bir anlami yok diye musade ederseniz konuyu yeni bir baslik ile halledecegim?

.
112 replies since 29/6/2012, 20:59   6557 views
  Share  
.