droid 3 denenmiş romlar,artı ve eksileri

« Older   Newer »

Share  
.
  1. pccik
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar mrb droid 3 üzerin de kullandığınız romları artı ve eksileriyle birlikte bu başlık altında toplayabilirmiyiz,en son yüklediğim rom (sd 5500)yaklaşık 15 rom denedim ve karar kıldığım tek rom,artıları:şarj diğer romlara göre daha iyi,türkçe dil seçeneği mevcut,gayet hızlı,bana göre tek eksi yanıysa;ısınma sorunu ama diğer denediğim romlara göre daha geç ısınıyor en azından,sizin de varsa deneyimleriniz paylaşırsanız sevinirim,tşkler...

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49506582

Merhaba arkadaşım,

Forumda Droid 3 sahibi fazla üye yok, olanlar da aktif değil. Kendi deneyimlerini forumla paylaşırsan belki diğer arkadaşları da tetiklersin. Droid 3 gibi bir cihazın paylaşımı olmaması üzücü cidden.

.
  3. soneday
        Like  

.

User deleted

Droid 3 gibisi varmı yav..

Cm9 ics yi denedim, hiç stabil değil, darkromu denedim, çok gerksiz şeyler var,cm7yide denicem görüşleri bildiririm
    . Ama emin ol, orjinali en iyi ve kullanışlısıdır. Gereksiz uygulamaları kaldırım, stabil bi şekilde kullanın.

.
  4. pccik
        Like  

.

User deleted

ilginize tşk ederim arkdaşlar,daha öncesin de gördüğüm ve okuduğum kadarıyla droid 3 üzerine çok güzel yorumlar ve cihazın çıkışını bekleyen arkadaşlar vardı,fakat sonrasın da gördüm ki cihaza dair bilgilendirme yorum v.s pek olmadı,evet forumda da aynı şekil de ilgi yok gibi,açıkçası cihazdan soğumaya başladığım anlar oldu,ama yine de vazgeçmiyorum ısrarla rom denemeye devam edeceğim ve sizlerle paylaşacağım,sizlerden de bu konuda yorum ve denemelerinizi bekliyorum,şimdiden tşkler...

.
  5. acehigh
        Like  

.

User deleted

Selam arkadailar, xt862 kullanıcısı olarak foruma yeni üye oldum, bendeki cihaz verizon wireless cihazı ve orjinal romuyla çalışıyor, hal böyle olunca kullanırken ingilizce olması, arka planda bir dünya farklı uygulama olması, 3g açıp kapayamama gibi sorunlar, wifi hotspot sorunu gibi bir dünya sorunla karşılaşmış oluyoruz. Forum içerisinde operatör cihazlarına rom yüklemeyle ilgili mümkünse resimli bir anlatımın olmasının faydalı olacağını düşünüyorum, örneğin ben stabil çalışan türkçe dil desteği olan mümkünse ICS tabanlı bir rom kullanmak istiyorum ama bunu nasıl ne şekilde yaparım bilmiyorum. Yardımcı olan/olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba acehigh,

MotoModTR'ye hoşgeldin, droid 3 için iyi rom'lar mevcut aslında paylaşımını yapmak gerek. Takip edecek bir kitlesi varsa herşeye değer ve paylaşımı yapılır. Droid 3'cüler kral cihaz kullanıyorsunuz her ne kadar ICS'den resmi olarak yoksun kalsanızda klavyeli seçenekler arasında hala en donanımlı ve sağlam android'i kullanıyorsunuz.

.
  7. acehigh
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 26/11/2012, 22:01) 
    Merhaba acehigh,

MotoModTR'ye hoşgeldin, droid 3 için iyi rom'lar mevcut aslında paylaşımını yapmak gerek. Takip edecek bir kitlesi varsa herşeye değer ve paylaşımı yapılır. Droid 3'cüler kral cihaz kullanıyorsunuz her ne kadar ICS'den resmi olarak yoksun kalsanızda klavyeli seçenekler arasında hala en donanımlı ve sağlam android'i kullanıyorsunuz.

Tekrar selamlar, Maalesef Droid3 ün en azından ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesi olduğunu düşünmüyorum zira cihazlar genellikle amerikan menşeli operatörlerin motorolayla işbirliği neticesinde piyasaya sürülmüş cihazlar. Sanıyorum ülkemizde bir kaç yüz tane vardır. Motorola denince akla daha çok ülkemizde Atrix geliyor neticede Hb da çok uygun fiyata sattı lakin az da olsa kullanıcıların bir kaynağa erişmesi dolayısıyla bu ve benzer cihazların en azından bilgi paylaşımı anlamında kullanıcıların aradığı sorulara yanıt bulması bakımından az yada çok gözetilmeksizin paylaşımda bulunulması her halükarda faydalı olur kanaatindeyim. Bu arada sizin önereceğiniz rom hangisi olur ve nasıl ne şekilde kurabiliriz. Teşekkürler.

.
6 replies since 21/7/2012, 08:15   133 views
  Share  
.