DEFY KULLANICILARINA MUJDE CM10 Jelly bean

Kamerasi calismayanlar mujde CM10 ILE

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ekrem
        Like  

.

User deleted

Mujde diyorum cunku normal defy kullanicilarinin bir cogu defy plus romunu telefonuna flasladi ve froyo romlara geri donemedikleri icin kamerlari calismiyordu.Gingerbread romlari yuklendikten sonra Gingerbreadmod update.zip dosyasi telefona kurulup kameranin calismasi saglaniyordu fakat Bu defy plus romlarini telefonuna kuranlar icin bir fayda etmedi cunku motorola bootloader versiyonunu degistirmisti.Yani Froyo romlarda Bootloader 4 ve 5 bulnurken Gingerbread romlara Bootloader 6 kullaniyor kalles motorola :) Ve son olarak BL7 yi cikardiki Bu bootloader hic bir sekilde froyo romlari yuklemeye izin vermiyor ya motorola logosounda takili kaliyor fixleme islemi yapilsa bile bootloader error hatasi veriyor.

Amaaa...........Cok kiymetli defy gelistiricileri CM10 cikardi ve rom daha cok yeni telefona kurulabiliyor fakat kamera daha calismiyor ileriki zamanlarda calisacak insallah.Bilenler bilir CM9 da da rom cok yeniyken kamera calismiyordu sonradan duzelttiler.

Benim icin romun telefona kurulabilmesiydi telefonu kurdum ve bootloader hatasi falan vermedi telefon acildi telefon hakkkinda bolumunden MB525 jelly bean yazisini gordum ya bana yeter...................

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Ekrrm abi, Gingerbread kernel kullanarak JellyBean yapıyorlarsa kameran çalışır ilerki zamanlarda ;)

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Moral veren güzel bir haber. 2.1 update1 ile çıkmış bir cihaza sadece resmi froyo güncellemesi veren motorola, bu cihaza jelly bean yükleyen geliştiricilere bakıp utansın.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 24/7/2012, 18:03) 
    Moral veren güzel bir haber. 2.1 update1 ile çıkmış bir cihaza sadece resmi froyo güncellemesi veren motorola, bu cihaza jelly bean yükleyen geliştiricilere bakıp utansın.

:thumb_yello.gif: :thumb_yello.gif: :thumb_yello.gif:

.
  5. ekrem
        Like  

.

User deleted

Benim motorolanin ekrani patladi hoparlar patlamisti actim ve vidalarini sikarken koseden patlamis :) attim bir koseye duruyor Yeni telefon siparisi verdim yarin elimde LG P700 L7 benim icin yeterli bir de yanina 16 gb hafiza karti aldim toplam 600 lira.

Elveda motorola motorola kaybetmeye devam...

.
  6. border force
        Like  

.

User deleted

LG almasaydin keske.
    abi herzaman aramizdasin unutma hani olurda Atrix veya Razr , yerin hazır ;)

.
  7. ekrem
        Like  

.

User deleted

Kismet burak :) bakarsin oda olur..Ben yine burdayim herzaman icin yarima ihtiyaci olacak arkadaslar icin elimizden gelen bir sey olursa yine yapariz....

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

L7 aynı S2'e benziyor :D

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Ekrem usta, ne derler " once a moto, forever moto ". Bir kere motorola kullandınmı sonuna kadar motorola kullanırsın. Yine bir motorola ile döneceğine inanıyorum. Yeni cihazın hayırlı olsun.

.
  10. ekrem
        Like  

.

User deleted

Evet burak bugun telefonumu aldim cok hosuma gitti 2 kere update yapti.jelly bean alacaginada inaniyorum bircok uygulama telefonun orjinalinde yuklu.

Tesekkur ederim sinan usta tabiki ilerde yine motorola ile devam edebilirim ama simdilik motorolaya darginim :) Su bootloader olayini halledtsin motorolayi kimse tutamaz ama politikalarina devam ederse motorola kaybeder.Bu arada sinan usta bu defy ekrani kac para degistirsem haberin varmi?

Tam telefona jelly bean guncellemesi geldi kamerayi kurtardik diye sevindik bu sefer ekrani patlattim :))) kadere bak.vidalarini sikarken nasil da kenardan catlamis benim acemiligim.heralde vidalari karistirdim uzun vidayi takinca olan oldu.

Ama defy mi cok seviyordum hala icimde yara en kisa zamanda ekran siparisi verip degistirecem simdi basim kalabalik baska sorunlarim var.

.
  11. border force
        Like  

.

User deleted

Defy iyi cihaz, hakkini vermek lazim.

.
  12. alacakusagi
        Like  

.

User deleted

Defy benim efsanem.hele miui yulleyince super kullanisli oluyor.ama qqlauncer yuklenince.

.
11 replies since 24/7/2012, 11:22   379 views
  Share  
.