xoom vs xoom 2 ???

« Older   Newer »

Share  
.
  1. programci003
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim sizce xoom 3g mu yoksa xoom 2 3g mi almalıyım..? Hangisinin performansı daha iyi ve kullanışlı..? xoom 2 media edition da 3g var mı..? xoom 2 den tek farkı ekran boyutu mu..?

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kendime alacak olsam Xoom alırdım. Hem donanımsal üstünlükleri hemde geliştirici desteği var. Xoom 2 ise daha çıkmadan unutulmuş bir model. Fiyatı da xoom'dan pahalı olunca esprisi kalmıyor.

.
  3. programci003
        Like  

.

User deleted

Sağolasın bugün birkaç yere bakmaya gideceğim kafama yatarsa alırım..

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

XOOM :)

.
  5. programci003
        Like  

.

User deleted

xoom büyük gibi geldi bana xoom 2 media edition hakkında ne düşünüyorsunuz..?

.
  6. caglet
        Like  

.

User deleted

xoom

.
  7.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Xoom hem işlemcisi hem de içerdiği özellikleri bakımında xoom 2 ye 2 basar :) 1.8 Ghz ye dayanan bir tablet işlemcisini şuan için tegra 3 lü başka bir tablet haricinde neyse kıyaslayabilirsiniz ki ? :)

.
  8. programci003
        Like  

.

User deleted

en sonunda bana xoom aldıracaksınız :D

.
  9.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Xoom 2 alırsan pişman olursun :) Ben atrix aldım xooma kardeş olarak ama xoom a babalık yapıyor 0 kasma hem oyunlarda hem internette :D

.
  10. programci003
        Like  

.

User deleted

lapdockla beraber atrix mi alayım yoksa xoom mu hangisi mantıklı..?

.
  11.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Bana sorarsan lapdockla atrixi al sonucunda xoom ile aynı özelliklere sahip.Xoom şuan sadece internetten video izlemede daha iyi ics olduğu için ama atrix de büyük ihtimal 1-2 ay içerisinde ics ye güncelleniyor gerçi buda değil markette film izleme programları var kısacası atrixi herşeyde kullanabilirsin ama xoom da konuşmayı,oyunlarda tam performansı bekleme :)

.
  12. dehsetor
        Like  

.

User deleted

Bende xoom diyorum,destek konusunda hala çok iyi,resmi olarak 4.1 jb güncellemeside google tarafından verildi,sonuçta tablet bilgisayar nette gezmek,video izlemek,bilgisayarmışçasına kullanmak gibi artıları var,team eos neredeyse her hafta güncelleyip custom romlar çıkartıyor cihaza,xoom 2 de daha dogru düzgün ics bile yok,forumlarda hep tartışılıyor xoom 2 ics gelecekmi söle olacakmı vs. diye oyun uygulama zaten sorun,tegra 2 li xoom daha çok uygun oyun uygulama mevcut,bugün hala son çıkan oyunları çok rahatça oynayabiliyorum,nvidianın desteği sözkonusu,atrix e gelirsek telefon olarak gayet güzel,ama tablet gibi kullanma gibi birşey olmuyor,telefon sonuçta üzerindeki tegra 2 ise ap20h kodlu gpu frekansı xoom a göre düşük,sonuçta birisi cep telefonu birisi tablet bilgisayar.

.
  13.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Tüm oyunlarda ve internette gezinme açısından atrix daha iyi ikisinide kullanıyorum peki neden daha iyi ? Atrix tam ekran kullanıyor xoom ise ekran kısıtlaması yapıyor diğer tablet cihazlar gibi..Bu yüzden atrix 1 adım önde gibi görünüyor.İnternetten film izleme konusunda xoom şuan için daha iyi nedeni ics fakat atrixe de ics geldiği zaman tekrardan xoom dan daha iyi olacaktır.Xoom kötü demiyorum atrix ile karşılaştırdığımda atrix açık ara daha iyi bunu çok rahat görebiliyorum bir örnek..Riptide gp oyununu xoomda son ayarlarda oynadığım zaman aşırı takılıyor ama atrix de akıcı süper ve real racing 2 yine aynı atrix 0 takılma..Atrixin tek sorunu xoom a göre çobuk ısınması..

.
  14. caglet
        Like  

.

User deleted

sizin xoom'la benimki farklı heralde :D şuanda 300 tane müzik 2 tane film 350ye yakın resim ve 30 kadar oyun 20 kadarda uygulama var.. Tamamı kendi hafızasında.. Ve bu oyunlara PES 12-MAX Payne-Nova3-gta3 DAHİL.. Daha bir tanesi bile kasmadı şimdiye kadar.. Real Racing 2 denemedim ..Ama onuda denerim

.
  15.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Kasıyor derken oyun durmuyor zaten :D Ben xoom u aldığım zaman riptide gp yi son çözünürlükte açmıştım orta çözünürlükle son çözünürlük arasında oynanış açısından çok fark var akıcılık bozuluyor en sonunda bana video çektirtceksiniz yani :D Xoom ve atrix arasında oyunlar oynanıldığı zaman atrix daha önde xoom a göre :D

.
30 replies since 5/8/2012, 12:07   535 views
  Share  
.