xoom vs xoom 2 ???

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

Cenk XOOM'undaki ram miktarına iyi bak :D RAM Booster bilmem ne yükle :D Nasıl oluyorda Atrix Xoomdan iyi oynuyor oyunları :D

.
  2.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Burak sırf sana inat çekiyorum video yu :D :D Birazdan yüklerim :D

.
  3. hakim66
        Like  

.

User deleted

bende bekliyorum videoyu atrix 4g alacak biri olarak inşallah

.
  4.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Kardeşim videolar tamam ama yükleme sanırım biraz uzun sürer 2 si 500 mb civarı 2:30 dk oldukları halde :) Çok net anlaşılmıyor ama yinede takılmalar vee takılmamalar rahatlıkla anlaşılabiliyor :)

Ortalama 1.30 saat sonra videolar hazır şuanda youtube'ye yüklüyorum :)

.
  5.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Atrix tamamdır youtube görüntüyü berbat yapmış iyice seste öyle xoom dan çektim biraz dikkatli bakmaya çalışın xoom yüklenince onuda ekliycem

www.youtube.com/watch?v=wYleDdiCMhs&feature=youtu.be

Buyrun buda çok övdüğünüz xoom :))

www.youtube.com/watch?v=NKITIMpD6gU&feature=youtu.be

Edited by cenkcezaa - 10/8/2012, 21:01

.
  6. hakim66
        Like  

.

User deleted

atrixin videosunu izledim gerçekten hiç takılma yok ama şöyle bir şeyde var: mesela ben önceden htc evo 4g kullanmıştım. tek çekirdek 1 ghz hızı var 512 mb ramı vardı. onda real racing 2, shadowgun,pes 2012 gibi oyunları takılmadan oynuyordum. bence senin xoom da bir sorun var

hocam bir de videoyu atrix forumunda paylaşıyım ben. senden alıntı olduğunu söylerim.

.
  7.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Tamamdır kardeşim zaten xoom kötü değil ben bunu demiyorum sadece atrixin hiç takılma olmadan oynatmasının nedeni tam ekran çalıştırması xoom ise üstünde tuş olmadığı için çoğu tablet gibi ekran üzerinden ana menü vs.. bölümüne sahip eğer xoom da tam ekran çalıştırsa oyunları ondada takılma olmaz :)

.
  8. hakim66
        Like  

.

User deleted

cenk abi o kadar video çekmişken bir de atrixin internet performansı ile ilgili bir video çeksen. xoom ile karşılaştırama amaçlı değil. yada bilgi verirmisin atrix de flash player sorunsuz çalışıyormu. film sitelerinden direk film izlenebiliyormu rahat bir şekilde

.
  9.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Kardeşim şimdi çekicektim ama görüntü çok kötü oldu yazılı anlatiyim.İnternetde gezinme hızı xoom dan ve benim evimdeki bilgisayardan farksız operayı tercih ederim atrix de.Film izlemeye gelirsek internet üzerinden filmlerde görüntü biraz akıcılığa uzak yani hafif takılmalarla izleniyor ama rahatsız edici derece değil.Ama bu da dert olacak kadar büyük bir sorun değil ki market de film izleme programları var.HD Film izle ve Film izle HD programları buna benzer daha var.Bu programlar günde en az 10 film ekliyorlar ve hepsi de internete eklenen en son filmler.Bu filmleri mx video yarımıyla son derecede kaliteli bir biçimde açabilirsin ve en sevdiğim özelliği bilgisayardan izliyeceğin bir çok görüntü kalitesi düşük filmi atrixden çok daha net izleyebiliyorsun.Bazı filmlerin sesleri kısık gelebiliyor onuda Equalizer programıyla 2-3 katına çıkartabiliyorsun.İnternetten son derece iyi film izlemek için sanırım orjinal ics yi beklememiz gerekicek.Sanırım cihazı almayı düşünüyordun sana atrixi fiyatını göz önüne alarak tavsiye edebilirim ve yaklaşık 1-2 haftadır elimde ısınmasından başka hiç bir olumsuz yönünü görmedim son derecede memnunum ve ben sürekli internette gezinin video izleyen oyun oynayan,indiren birisiyim şarjı en az 5-6 saat gidiyor bunları yaptığım halde az gibi görünsede çok aslında.Ama mesela film izlemediğim zaman yada oyun oynamadığım sadece konuşma ve mesajlaşma olarak kullandığım zaman 12-13 saati görüyor tabi batarya ömrünü uzatmak için kullandığım programlar dahilinde.Onlar olmadan 8 saat kullanıyordum.Android modding bölümünde var konu orayada bakabilirsin :)

Edited by cenkcezaa - 10/8/2012, 22:50

.
  10. hakim66
        Like  

.

User deleted

çok teşekkür ederim bilgiler için sorma sebebim şu ki ablamın galaxy ace s5830m si var ve flash player yüklü ama internetteki videoları izleyemiyor o yüzden sordum. bir de bunun çözümü varmı galaxy ace için

.
  11.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    İnternetten baktığım kadarıyla konuşmam gerekirse çok iyi bir cihaz değil yani internetten video izlemek için yeterli özelliklere sahip değil benim görüşüm.Farklı bir tarayıcı kullansın eğer ki yine izleyemezse yapılabilecek birşey yok sanırım cihazı hiç kullanmadığım için kesin birşey diyemiyorum :)

.
  12. border force
        Like  

.

User deleted

buradan devam edebiliriz ; https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=51992792

.
  13. programci003
        Like  

.

User deleted

cenkcezaa sana uydum atrix ve lapdock aldım cumaya elimde olacak inşaallah :)

.
  14.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Pişman olmazsın :)

.
  15. programci003
        Like  

.

User deleted

Sabırsızlıkla bekliyorum aslında konunun yeri burası değil ama yeni atrix için neler önerirsiniz..?

.
30 replies since 5/8/2012, 12:07   535 views
  Share  
.