ATRIX vs. XOOM (Oyun, performans)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. border force
        Like  

.

User deleted

Cenk arkadaşımız YouTube'a bizler için iki video yükledi.Video da gördüklerime göre XOOM, ICS. Atrix sanırım Gingerbread. Yazıyı çok uzatmadan Atrix ve XOOM'n arasındaki farkı görmek isteyenler için bu konuyu açalım dedik :) ''İkiside Tegra 2 ancak hangisi daha iyi stabilite verir?'' diye söylenen arkadaşlarımıza gelsin :)

Atrix : Tegra 2 250 AP20H (Kod adı : Ventana)
    Video

XOOM : Tegra 2 250 T20 (Kod adı : Harmony)
    Video

.
  2. caglet
        Like  

.

User deleted

bişey sorucam , bu hem grafiksel olarak hemde akıcılık olarak düşüklüğün sebebi alttaki durum çubuğu sanırım ? cenkle konuştuğumuzda onun çok büyük etkisi var demişti.. peki honeybar adında programı yükleyerek o çubuğu kaldırsak bu akıcılık değişir mi acaba ? :D
    Ayrıcada haklıymışsın , atrix senin xoom'undan daha akıcı gözle görülür seviyede.Ama bendeki akıcılıkta sendeki atrixle aynı .. fırsatını bulursam video çekerim bende.. ama telefonum denize düştü bozuldu :D

.
  3. hakim66
        Like  

.

User deleted

geçmiş olsun caqlet

.
  4.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Kardeşim hiç bir fikrim yok şuan cihaz orjinal sanırım internetten baktığım kadarıyla honaybar için root gerekiyormuş o yüzden deneme imkanım şuan için yok.Tüm mz601 vb.. modeller tüm ülkelere aynı geliyor tabi satışa sunulan ülkeler için bunların arasında bir değişim söz konusu olamaz atrix ile aynı akıcılıkta oynatır mı bilemem ama bende ki yada bir başka xoom dan farksız oynatması olanaksız.Tabi kullanılan rom'a göre ve içerisinde ki arka plan uygulamalarının sayısı ve cihazda yüklü olan programlar faktörü etkileyebilir fakat tüm cihazlar fabrika ayarında ve programlar yüklenmemiş sadece oyunlar yüklenmiş olsa tüm xoomlar aynı kalitede açarlar. :) Geçmiş olsun bu arada :)

.
  5. caglet
        Like  

.

User deleted

teşekkürler.. cihazı telefoncu yapamadı , fakat ben bikaç alternatif tıp ile :D açtım , ama bataryada sorun var sanırım güç yetmezliğinden ömrünü yitirdi.. cihazım açılmıştı fakat dokunmatik işlemiyordu.Anasayfada kalıyordu haliyle..hoparlör vs.de çalışıyor.Sonrada üşendim telefoncuya götürmedim ..

.
  6.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Servise götür desem cihazın yarı fiyatı para istiyeceklerdir :/

.
  7. caglet
        Like  

.