lütfen yardım edin !!!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. mesutkatranci
        Like  

.

User deleted

14.05.2012 tarihinde kapalı amblaj motoluxe xt615 aldım.
    cihazın iki problemi beni delirtti ama servisi daha cok delirtti.
    problem 1:

- Cihazı kullanmak istediğimde cihazın ust kosesindeki dugmeye basıyorum ekrana goruntu geliyor.
    tuş klidini açmak için parmagımı dokundurdugumda hiç bir tepki vermiyor.
    hadi diyorum bidaha usteki dugmeye basıyorum ekrar kararıyo bidaha basıyorum açılıyor.
    bidaha parmagımı goturuyorum ekranın ortasına yine tık yook
    dokunmatşk dokundugumu algılamıyor.usteki açma kapama tusuna basılı tutuyorum yeniden başlat ekranı cıkıyor
    ama nafile orda da parmagım işe yaramıyor. Kilitlendi herhalde diyorum pili çıkartıp bekliyorum sonrasında pili takım tekrar
    cihazı acıyorum. Cihaz acılıyor ilk ekran tuş klidi ama benim parmak yine işe yaramıyor.hard format atıyorum bikaç gün sonra yine aynı olay tekrar ediyor sonra canı ne zaman isterse ekran çalışmaya başlıyor.

problem 2

- cihazın kamerası flashlı cekimlerin yuzde 90nında mavi tonlu cekiyor ve asla aoutofocus olduguna inanmıyorum (kamerada cekme tusuna yarım bastıgımda ortadaki kare yeşil oldugunda muazzam bi goruntu var ama tuşa tamamen bastıgımda gordugumle cekilen fotograf arasında cok fark var. Flashlı cekimler zaten başka bi olay...

şimdi üstte yazdıgım 2 problem sebebi ile aldıgım ilk gunden beri motorola ile gorusuyorum 2 kere servise gonderdim.
    birini izmirdeki yetkili servise digerini direk istanbula.
    iki servis raporunda da cihazınızda hiç problem tesbit edilememiştir.
    ben ne yapmalıyım bi fikri olan varmı yada yardımcı olabilecek izmirde serviste tanıdıgı olan falan yanına gidip sorunu direk kendisine izah edeyim hatta gostereyim .

saygılarımla

.
0 replies since 16/8/2012, 17:00   216 views
  Share  
.