Atrix sim kart numaraları

Sim kartımdaki numaraları göremiyorum.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cwcruise
        Like  

.

User deleted

Herkese merhaba konuyu dogru yere mi actım bilmiyorum fakat önemli bir problemim var.İki gün önce kargodan atrix geldi şu cift cekirdek 1ghz 1 gb ram 16gb hafıza olanın 4 g falan degil sanırım ilk cıkanından internetten yerli bir siteden aldım.telefon cok hoş on numara fakat sim kartımdaki numaraları göremiyorum iki gündür bu problem canımı oldukca sıktı motoblur dan mı kaynaklanıyor ne yada başka bir şey ingililizce guide a baktım pdf olarak ama simkartla ilgili bir şey göremedim googledan arattırdım bir kaç şey ama hic bir cözüm bulamadım bana uygun yardımcı olabilecek bir arkadas varmı duacısı olurm.

.
  2. manager79
        Like  

.

User deleted

Rehberde menü tuşuna basıp, içe dışa aktar seçeğini ile sim kartı seçiniz.

.
  3. cwcruise
        Like  

.

User deleted

Tesekkurler dostunu durumu kurtardim damar bir sorun daha var internete görüyorum marketten program da indiriyorum damar youtube dan video izleyemedim bu ayar var diye duydum.avea internet kullaniyorum baglantiyi edge olarak saglaniyor tabi yavas faksta alasi olacagini sanmiyorum.anlamadim gitti.

.
  4. MotoMrt
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cwcruise @ 10/9/2012, 12:40) 
    Tesekkurler dostunu durumu kurtardim damar bir sorun daha var internete görüyorum marketten program da indiriyorum damar youtube dan video izleyemedim bu ayar var diye duydum.avea internet kullaniyorum baglantiyi edge olarak saglaniyor tabi yavas faksta alasi olacagini sanmiyorum.anlamadim gitti.

Telefonun kendi tarayıcısında bazen böyle sorunlar oluyor marketten Opera Mobil'i indirip onun üzerinden YouTube girersen sorunun çözülecektir.

.
  5. cwcruise
        Like  

.

User deleted

Denedim olmuyor bir kod cikariyor karsima verilen desteklemiyor diyor

.
  6. MotoMrt
        Like  

.

User deleted

Aynı sorunları bende yaşamıştım Adobe Flash Player'ı silip tekrar yükleyin.

.
  7. cwcruise
        Like  

.

User deleted

Tam olarak nasıl yapabilecegimi ayrıntılı olarak anlatırmısın yanlış bir şey yapmak istemiyorum hatta adobe flash player ı göremedim uygulamalar arasında.

.
  8. MotoMrt
        Like  

.

User deleted

Eğer yüklü değil ise sorun flash player'dan kaynaklanıyor olabilir. Market linkinden telefonuza indirebilirsiniz .

https://play.google.com/store/apps/details...ashplayer&hl=tr

.
  9. cwcruise
        Like  

.

User deleted

Flash player ı kaldırmayı bilmiyorum fakat üzerine tekrar kurdum kurduktan sonra güncellendi diye mesaj verdi telefon ve youtube girdigimde tekrar acmadı operadan girdigim de desteklemiyor diyor...sadece youtube degil başka sitelerde de acmıyor video yu fakat film izleme programları calısıyor..anlamadım ya arada bir kendine reset de atıyor video klip izleyince falan :S

.
  10. MotoMrt
        Like  

.

User deleted

YouTube uygulamasını indirin birde buradan deneyin.
    https://play.google.com/store/apps/details...ZC55b3V0dWJlIl0.

.
  11. cwcruise
        Like  

.

User deleted

Youtube uygulamasını indirdim uygulama ile acabiliyorum ama tarayıcılar ile calismiyor sorun ne anladım. Başka sitelerde tarayıcılar video izle oynatiyor

.
  12. cwcruise
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar almış olduğum atrix refurbished yada ikinci el çıktı tam 9 ay önce yüklenmiş video lar buldum hatta biri facebook tan indirilmiş telefonu almış olduğum elektronik ticaret sitesini aradım garanti belgesi ndeki distrubitor firmasını aramam gerektiğini söyledi telefonu swap yaptirabilecegimi yada para iadesi alabilecegimi söyledi. Ayrıca telefonu alalı iki hafta olmasına rağmen aşırı ısınıyor uygulama calistiginda ne yapmam gerekiyor yardimci olabilir misiniz hukuki boyutlar falan tavsiye verebilecek birisi var mi

.
  13. MotoMrt
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cwcruise @ 18/9/2012, 00:38) 
    Arkadaşlar almış olduğum atrix refurbished yada ikinci el çıktı tam 9 ay önce yüklenmiş video lar buldum hatta biri facebook tan indirilmiş telefonu almış olduğum elektronik ticaret sitesini aradım garanti belgesi ndeki distrubitor firmasını aramam gerektiğini söyledi telefonu swap yaptirabilecegimi yada para iadesi alabilecegimi söyledi. Ayrıca telefonu alalı iki hafta olmasına rağmen aşırı ısınıyor uygulama calistiginda ne yapmam gerekiyor yardimci olabilir misiniz hukuki boyutlar falan tavsiye verebilecek birisi var mi

Dostum sen bunu ayrı bir konu altında aç bu başlık altında fazla cevap alamazsın.
    Ama tüketici haklarını arayarak haklarını öğrenebilirsin.

Edited by MotoMrt - 18/9/2012, 13:13

.
  14. ErgN
        Like  

.

User deleted

Hocam Atrix bölümüne konu açabilirsin oradan gelişmeleride takip edebiliriz. Nereden aldığınıda söyleyebilirmisin.

.
  15. cwcruise
        Like  

.

User deleted

Eyvallah hemen oraya açıyorum konuyu. Hizli al dan aldım hocam

.
14 replies since 10/9/2012, 00:26   1524 views
  Share  
.