[ROM] CyanogenMod 10 (Android 4.1.1) Nightly Builds

« Older   Newer »

Share  
.
  1. onurrum
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar bu defy ve defy plus icin ama ben bu defy plus u bir kere cökerttim ondan denemeye korktum bir sorun cikar diye, siz ustatlar bunu bi inceleyebilir mi ve bunda turkce olur mu telefon.

http://www.android-hilfe.de/custom-roms-fu...tly-builds.html

.
  2. onurrum
        Like  

.

User deleted

Hımmmm sanırım ustaların pek zamanı yok
    Semsettin usta Burak usta neredesiniz ¿?¿

.
  3. onurrum
        Like  

.

User deleted

ya ben yanlis bir sey mi yaptim 1 hafta olacak kimse birsey yazmadi da ???

.
  4. onurrum
        Like  

.

User deleted

umarim bir ara bakip bi cevap yazarsiniz

.
  5. onurrum
        Like  

.

User deleted

neden kimse defy plus ile ilgilenmiyor yada neden beni kimse adam yerine koyup cevap yazmiyor
    Razr da boyle degil bir sey yazdigimiz zaman cevap geliyor ama bu defy plus allaha emanet edilmis sanirim, in cin top oynuyor. Verschickt am: 16/9/2012, 05:39 tarihinden beri bir ya bir tane bile cevap yazilmamis tebrik ederim.
    anliyorum isleriniz var yada zamaniniz yok ama 14 GÜNDEN BERI MI KIMSENIN ZAMNI YOK el insaf yaaa

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Verdiğin link almanca olduğundan okuyup anlaman ve uygulayıp burada Türkçe paylaşman gerekirken 14 gündür cevap beklemende hata var. Zor şeyler değil bunlar. Mantık belli, önce root, sonra recovery, sonunda da cihazına yükleyeceğin uyumlu rom'un talimatlarına uymak var.

.
  7. onurrum
        Like  

.

User deleted

Haklisin sayin Semseddin verdigim link Almanca, okuyup anlamadigim ve sizin belkide bu konuda bir bilginiz oldugunu dusundugum icin hataliyim, keske sizin bu konuda bir bilgim yok arkadasim ve Almnaca oldugu icin de anlamadim diye bir cevap yazmanizi beklemek ile sanirim hata yaptim.
    Bagzi seyler sizin icin zor olmaya bilir ama bir kere telefonu cokerten ve sutten agzi yanan biri icin temkinlli hareket etmek sanirim normaldir, cunku bir kere daha cokertip 10 gun teknik servisten gelmesini beklemek istemedigim icin olabilir mi acaba.
    Kusura bakmayin bundan boyle sizden yardim veya fikir gorus ve lestirilerinizi beklemyecegim bu bana ders oldu.
    Tesekkur ederim...

.
6 replies since 16/9/2012, 05:39   281 views
  Share  
.