[ROM] Android 4.1.1 -Jelly Bean Cannon V 2.1 Defy+++

« Older   Newer »

Share  
.
  1. onurrum
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar bu defy plus icin ama ben bu defy plus u bir kere cökerttim ondan denemeye korktum bir sorun cikar diye, siz ustatlar bunu bi inceleyebilir mi ve turkce olur mu telefon.

http://www.android-hilfe.de/custom-roms-fu...v-2-1-defy.html

.
  2. onurrum
        Like  

.

User deleted

Hımmmm sanırım ustaların pek zamanı yok
    Semsettin usta Burak usta neredesiniz ¿?¿

.
  3. onurrum
        Like  

.

User deleted

ya ben yanlis bir sey mi yaptim 1 hafta olacak kimse birsey yazmadi da ???

.
  4. onurrum
        Like  

.

User deleted

neden kimse defy plus ile ilgilenmiyor yada neden beni kimse adam yerine koyup cevap yazmiyor
    Razr da boyle degil bir sey yazdigimiz zaman cevap geliyor ama bu defy plus allaha emanet edilmis sanirim, in cin top oynuyor. Verschickt am: 16/9/2012, 05:52 tarihinden beri bir ya bir tane bile cevap yazilmamis tebrik ederim.
    anliyorum isleriniz var yada zamaniniz yok ama 14 GÜNDEN BERI MI KIMSENIN ZAMNI YOK el insaf yaaa

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu tarz duble konular ve paralel içerleme içeren yakarışlar yerine yapıcı bir yaklaşım sergileseydin, cevapda çözümde bulurdun ama Şemseddin, Burak yada diğerleri her soruya cevap verecek diye bir kaide olduğununa mı vardın Onur kardeşim ? 14 gündür bir cevap gelmediyse ve bu kadarda kafaya taktıysan araştırıp kendin çözmelisin bu işi. Sonrasında da burada Türkçe nasıl yüklenir paylaşıp, forumdan bir anlamda özür dilersin. Root + Recovery + ROM !

.
  6. onurrum
        Like  

.

User deleted

Öncelikle Selamlar;
    Otomatikman bana da cevap hakki dogmus ve yazdiklarina bir bir cevap vericem.
    Forumun amaci nedir? Bilgi paylasiminda bulunmak ve insanlarin bilmedigi seyleri forumlar konular ve basliklar altinda toplayarak kisileri bilgilendirmek ve bilgi paylasiminda bulunmak degilmidir, bir insan bilmedigi bir seyi sorar ve o konuda daha ustun bilgiye sahip kilere danisir, sbebi de yalnis bir sey yapmamak icindir. Hatirlarsan senden bir rom rica etmistim ve neticesinde telefon hic acilmaz bir hale gelmisti ve teknik servise yollayarak tamir ettirmistim bu durumda bile sana ne sitem ettim nede seni sucladim ne de senin dedigin gibi '' paralel içerleme içeren yakarışlar '' da bulunmadim da simdi burada mi bulunacagim.
    Yapicilik anlayisi ne zamandan beri bir konuda sizden yardim isteyen size fikir danisip ona gore hareket etmek isteyen birine bu tarz da cevap vermek oldu anlayamadim acikcasi.
    Demissiniz ki sayin semseddin bey ''Burak yada diğerleri her soruya cevap verecek diye bir kaide olduğununa mı vardın Onur kardeşim ? onun da cevabini vereyim :sizin bilgilerinize baktigimizda aynen soyle bir sey yazmaktadir :Semseddin
    RAZR XT910
    Gruppe:Administrator

Bu durumda sizin bu forumda yetkili oldugunuz ortaya cikiyor ve gorev ve sorumluluklarini bilen bir kisi oldugunuzada eminim. Bu durumda sizlerin bizlere yardimci olmaniz gerektigini dusunerek sizlere seslendim ve Cevap Vereceginizi dusundum. Markette calisan bir kasiyer git kardesim basimdan baska kasaya baska kasa mi yok kasiyerim diye her musteriye bakacagimimi zannettin derse siz bu durumda nasil bir tepki verirsiniz soruyorum size?
    14 Gündür cevap gelmediyse kendin cözlmelisin bu isi demek, bir doktorun cok isim var seninle ilgilenemem kendi kendine tedavi ol demesi gibi bir sey degil mi acaba ?
    Sonrasında da burada Türkçe nasıl yüklenir paylaşıp, forumdan bir anlamda özür dilersin. Özür dilenecek bir sey yaptigimi dusunmuyorum, bir konuda yardim beklemek yanlis bir sey yapmamak adina sizin gibi bu konularda bilgisi yuksek kisilerden yardim ve bilgi edinmek suc mu oldu da bir ozur borcluyum ben ne grup adminiyim ne de mod um, ben yanlizca siradan bir forum uyesiyim.
    Benim anladigim kadari ile siz beni ya yanlis anladiniz yada stresli bir gun gecirdiniz ki bana bu sekilde bir cevap yazmissiniz, yoksa sizin bu sekilde bir uslup ile bu sekilde bir cevap yazacaginizi tahmin etmiyordum sasirdim isin acikcasi ve inanin bana su yukarida yazdiklarinizi okuyunca soka girdim, siz ki bana razr da buyuk yardimlari dokunan ve sizin sayenizde telefonumu daha bi sevmeye baslatan bir kisinin bu sekilde bu uslup ile cevap yazmasi beni cok uzdu ve gucendirdi,
    Ama yine de insanlik halidir diyor ve belkide ortada bir yanlis anlailma var diyorum ve eger istemeden ve farkinda olmadan kiracak veya uzecek bir sey dediysem affola, insanlar konusa konusa anlasir.
    Unutmadan: Bir kere telefon coktu defy plus dan hic anlamiyorum ve bu yuzden de cekindigim icin yanlis bir sey yapip tekrar cokertmek istmedigim icin sizden fikir gorus bilgi ve elestirinizi istemek ile sucluysam ozur dilerim, dediginiz gibi yapsam sanirim iyi olacak en iyisi cozumu kendim bulmaya calisyim, CANINIZ SAGOLSUN....
    SAygilarimla Onur

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Saygı bizden onur,

Yazdıklarından çıkardığım sonuç sen adminsin bana cevap vermek zorundasın. Şahsen ben bıktım artık cevap vermekten bunun seninle kişisel bir alakası yok. Motorola'danda forumdan da , yazdığın zaman teşekkür etmeyen, yazmadığın zaman içerleyen bir forum ahalisi mevcut malesef. 2 aynı konuda birbirinin kopyası olunca biraz sert çıkmış olabilirim. Yanlış anlaşıldıysam ve istemeden üzdüysem affola kardeşim. Aramızda art niyet yok, bunu bilesin.

.
  8. remy_
        Like  

.

User deleted

arkadaslar siteleri dolasıyorum bos zaman buldukca...farklı farklı yerlerde acılan konulara yazmısım...gecenlerde bir baktım hiç tanımadıım birileri mailler atmıs photona ics yada jb rom nasıl atarım falan diye... denedinmi diye... vs..vs... ama kimse gelip photon bolumune paylasım yapayım denediklerim seyleri aktarayım demiyor... ayrıca bana ne! adminler yapsın a kadar varıyor konu... defy konusunda iki tarafta haklı yani...

benim yasadıgım mevzu kısaca su::: farklı sitelerde photon cihazla ilgili bircok kişi yazmıs yalan yanlıs birseyler... sorular falan... en az 15-16 farklı nick ile...
    hadi bunlardan bazıları aynı kişiler olsunlar kalalım 10 kişi....

koca ulkede sadece 10 kişi mi photon sahibi....ve sadece 2-3 kişi mi burada takılıyor.. :(

bizede mecbur kendin pişir kendin ye kalıyor...

koca ulkede yazmıstım ama goruyorum ki siz almanyadan aramızdasınız.... o zaman koca dunyada turkce bilip photon kullanan 10 kişiyiz yazmalıyım bende...

siz defy pluscılar kac kişi :)

.
  9. onurrum
        Like  

.

User deleted

Eyvallah semseddin usta haklısın o konuda seni anlıyorum ve teşekkür ediyorum. Ayrıca senin canın sağolsun senin sayende razr konusunda birçok şey öğrendim, iyiliğin çok üstümde çok emeğin var, bunu ne inkar ederim nede unuturum. Ufak bir yanlış anlaşılma olmuş o kadar.
    Benim de bir hatam varsa affola.
    Kolay gelsin Allah sabır versin ;-)

.
  10. Burak™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 1/11/2012, 12:40) 
    Saygı bizden onur,

Yazdıklarından çıkardığım sonuç sen adminsin bana cevap vermek zorundasın. Şahsen ben bıktım artık cevap vermekten bunun seninle kişisel bir alakası yok. Motorola'danda forumdan da , yazdığın zaman teşekkür etmeyen, yazmadığın zaman içerleyen bir forum ahalisi mevcut malesef. 2 aynı konuda birbirinin kopyası olunca biraz sert çıkmış olabilirim. Yanlış anlaşıldıysam ve istemeden üzdüysem affola kardeşim. Aramızda art niyet yok, bunu bilesin.

Kalın olarak işaretlediğim yer, benim ifade etmek istediğim şeyler.

.
  11. onurrum
        Like  

.

User deleted

Abi o zaman beni bizi eğitim anlatın ogretin sizin yetisemediginiz yerde biz yardimci olalım. Bu konularda en bilgili ve tecrübeye sahip olan sizsiniz. Ben Türkiye ev telefonlarını bedavaya arıyorum. Verin bi numara öğretin bana herşeyi sizin yetisemediginiz yerde ben ve diğer arkadaşlar yardimci olsun bu sayede sizin de omuzlarinizdan yük inmiş olur

Beni üzen tek şey şu defy plus a hiç birşey yapamam ne rot hakkını alabiliyorum nede türkçe oluyor. Telefon benim olsa çoktan satardim ama eşimin telefonu o yüzden satamiyorum

.
  12. Burak™
        Like  

.

User deleted

zamanım olduğu zaman size bir yardımcı olacağım söz

.
  13. onurrum
        Like  

.

User deleted

Teşekkürler bunu duymak bile çok ama çok güzel teşekkür ederim şimdiden.

.
12 replies since 16/9/2012, 05:52   302 views
  Share  
.