ShadowMod-BR 2.3.b7 AOSP

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Arkadaşlar Milestone'um serviste şehit düştü ve ücret iadesi yapacaklar. Ben de artık eskisi gibi yüksek beklentiler içinde olmadığımdan Atrix alıp kafamı dinlemeye karar verdim. Nitekim forumumuzda bu Rom'un bilinmemesi hatta çok iyi bir rom olmasına rağmen bilinmemesi beni harekete geçirdi :D Milestone kullanan arkadaşlara tavsiye ederim ben uzun süre kullandım, gayet stabildir. Hatta UltraLow Voltage overclock pakediyle kullanırsanız en iyiyi bu rom sunar diye bilirim. Kurulumun hem öncesinde hem de sonrasında wipe data-cache yapın (Yapmadığım zamanlarda ara ara takılmalar yaşadım.) Emeğe saygı adına direk xda linkinden paylaşıyorum zaten tıkladığınız zaman iniyor, arada herhangi bir bekleme yaşamazsınız. Söylemeyi unutmuşum, sadece orijinal Android Tarayıcısı'ında o link çubuğuna yazarak yaptığımız aramaları yapamıyoruz, tarayıcı kapanıyor. Başka bir tarayıcı kullanmamız gerekebilir ya da her şeyi google'dan da halledebiliriz. Seçim sizin :D

Buyrun buradan

Ve en can alıcı nokta, bu bir Brezilya romu, yani frekans farkı var ve o yüzden 2Gsi çalışmıyor, 2G'ye alınca acile düşüyor AMA şu paketi flaşlarsanız sorun çözülüyor.

Bu da Euroradio, ilaç diyelim

Kullananların memnun kalmasını ümit ediyorum..

Edited by smnfrkn - 21/9/2012, 12:41

.
  2. sandalye
        Like  

.

User deleted

Çok sağol. Deneyeceğim.

.
  3.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (sandalye @ 20/9/2012, 16:13) 
    Çok sağol. Deneyeceğim.

Kullandıktan sonra yorumlarını yazarsan çok memnun olurum :)

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Hem ücret iadesi hemde rom paylaşımı, sabah sabah iki güzel haber. :thumbup1.gif:

.
  5.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (Semseddin @ 21/9/2012, 11:59) 
    Hem ücret iadesi hemde rom paylaşımı, sabah sabah iki güzel haber. :thumbup1.gif:

Zaten ücret iadesi olmasaydı daha ertelerdim ben telefon işini :D Atrix'imi alıp, soluğu senin yanında alıcam Sinan Abi :biggrin2.gif:

.
  6. sandalye
        Like  

.

User deleted

Dün yükledim yüklemesine de 2G yamasını recovery görmedi. O halde bir süre kullandım pek sevdiğim söylenemez. Froyomod'a geri döndüm.

.
5 replies since 20/9/2012, 11:32   157 views
  Share  
.