MOTOROLA MOTOLUXE SAR DEĞERİ YÜKSEKLİĞİ

« Older   Newer »

Share  
.
  1. kartalkaya19
        Like  

.

User deleted

Merhaba

Motorola Motoluxe beğenip,almaya niyetlenmişken bazı forumlarda telefonun SAR değerinin diğer telefonlara göre çok yüksek olduğu ve bu yüzdende almaya niyetlenen kimilerinin vaz geçtiğini öğrendim.

Siz ne dersiniz? Gerçekten Motoluxe'ün sar değeri diğer telefonların çok mu üstünde?

Motoluxe ve diğer telefonların karşılaştırmalı SAR değerini veren link bilgisi olan verebilirmi?

.
  2. radyougur
        Like  

.

User deleted

MOTOROLA MOTOLUXE XT615 0.47 W/kg

2010-2011 En Yüksek Sar Değerine Sahip Telefon Marka Modelleri:
    1 : LG Optimus Chic E720
    SAR değeri : 1.52 wat/kg

2: Nokia C5-03
    SAR değeri : 1.36 wat/kg

3: LG Optimus Chat C550
    SAR değeri : 1.30 wat/kg

4: Motorola Defy
    SAR değeri : 1.18 wat/kg

5: LG Optimus Black P970

6: Motorola Defy

7: Nokia C3-01 Touch and Type

8: iPhone 4
    SAR değeri : 1.17 watt/kg
    9: Nokia X6 16 GB
    SAR değeri : 1.1 wat/kg

10: Nokia C3-00
    SAR değeri : 1.09 wat/kg

2010-2011 En Düşük Sar Değerine Sahip Telefon Marka Modelleri:

1: Samsung Galaxy S i9000
    SAR değeri : 0.24 wat/kg

2: Samsung Wave 533
    SAR değeri : 0.32 wat/kg

3: Samsung Galaxy S2 i9100
    SAR değeri : 0.34 wat/kg

4: HTC Sensation
    SAR değeri : 0.36 wat/kg

5: Sony Ericsson Xperia Play
    SAR değeri : 0.36 wat/kg

6: RIM BlackBerry Torch 9800
    SAR değeri : 0.37 wat/kg

7: Samsung Galaxy 551
    SAR değeri : 0.38 wat/kg

8: LG Optimus Speed P990
    SAR değeri : 0.41 wat/kg

9: HTC 7 Pro
    SAR değeri : 0.42 wat/kg

10: Google Nexus S
    SAR değeri : 0.50 wat/kg

.
  3. kartalkaya19
        Like  

.

User deleted

Merhaba
    Bilgi için teşekkürler radyougur
    Telefonu Hızlıal.com dan aldım ve geçen cuma günü elime geçti.2 gündür kullanıyorum.Gayette memnunum.
    0,47 sar değeri bence normal.Sar değerinin yüksekliği nedeni ile fiyatı düşük diyenlerin bilgisi yanlış olduğu görülüyor.Belki onlar motorola'nın başka telefonları ile karıştırdılar.

Birazda telefondan bahsedeyim ilgilenen arkadaşlara ;

Telefon 2 gün önce iş yerime geldi.İnanın benden çok iş yerindeki arkadaşlarım bir anda telefonun çevresini sardı.Fazla parmaklayacaklar diye ödüm korktu.Hemen sim kartını takıp telefonu açtım.
    1- Tasarım gerçekten güzel ve kibar.İnce gövde(9mm) ve 4 ekran ele çok güzel yakışıyor.Görünüş ve dizaynını merak edenlere gayet iyi diyorum.Bu güne kadar hiç bir forumda bu telefona görünüşü kaba diyene hiç raslamadım.
    2- Dokunmatık tuşları çok beğendim.Hafifçe bastırmanız yetiyor.Multi touch yakınlaştırma uzaklaştırma çok iyi.Dokunmatiğini merak edenlere gayet iyi diyorum.
    3- Hep merak ediyordum ve kullananlara soruyordum internette reklamı bol siteleri açarken takılıyormu kasıyormu diye.Hayır hiçte kasmıyor.Motoluxe'ü donanım haber forumu açarak denedim.Bana yetecek hızda.Beklediğimden daha iyi.Donanım haber gibi bir sitede kasmıyorsa bir ürün, ben iyidir diyorum.
    4- Motoluxe'ü telefon özelliğinden çok.Yolda otobüste metroda,hatta evde internete girmek için kullanacağım.Alır almaz başladım bile.Buna karşın şarj tüketimi de beklediğimden daha iyi doğrusu.
    5- Zaman zaman mesajlarda bahsedilen ses sorunu ile ben karşılaşmadım.Telefona sim kartını takıp , dışarıdan eşimi aradım.Ses gelmesi ve gitmesi gayet iyiydi.
    6-Telefon tuşları gayet büyük.Numaraları çevirmek konusunda zorluk yaşamıyorsunuz.
    7-Oyun merakım hiç olmadığı için,oyun performansı konusunda bir şey diyemiyorum.
    8-Ben siyah rengini aldım.Ama bayan olsam beyazını tercih ederdim.Beyaz renkli tasarımın bundan daha şık durduğu belirtiliyor.
    9- 800Ghz yetermi yetmezmi konusuna gelince,bu telefonu çoğunlukla nasıl kullanacağınıza bağlı ama benim gibi oyun meraklısı değilseniz ve daha çok internet+telefon özelliği için kullanacaksanız rahat yeter diyorum.

Herkese sorunsuz kullanımlar diliyorum.

.
2 replies since 29/9/2012, 20:59   1194 views
  Share  
.