YENİ MROM ROM ÇIKMIŞ (08 EKİM 2012)

Son Günlerde Pil Ömrüyle ilgi Çeken Bir Romdur Kendisi :)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. themodest
        Like  

.

User deleted

Not: Güncelleme seçeneğini kullanıyorsanız Cache/Dalvik wipe yeterli. Full kuruyorsanız bildiğimiz yolu (Data/Cache/Dalvik wipe).

Rom bağlantısı:
    www.montuori.net/wp-content/plugins...nload.php?id=70

Daha önce kuranlar için güncelleme dosyasının bağlantısı:
    www.montuori.net/wp-content/plugins...nload.php?id=72

Bu romdaki kernel sürümü v32'dir, daha iyi performans ve pil ömrü için sürümü(v43) buradan indirip üstüne flaşlayabilirsiniz:
    www.montuori.net/wp-content/plugins...nload.php?id=66

Gapps; Gapps'ı ilk kez boot olduktan sonra yeniden recovery'e girerek kuruyoruz. Bunun yerine CM7 gapps kurabilirsiniz.:
    www.montuori.net/wp-content/plugins...nload.php?id=49 (Buna birkaç google uygulaması eklenmiş maps v.s gibi)

Orjinal CM7 Gapps:
    www.montuori.net/wp-content/plugins...nload.php?id=33

XDA sitesindeki konu bağlantısı:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1836674

Rom'u geliştiren Mountouri arkadaşın orjinal download sayfası(Hem update var hem de sıfırdan kurmak için):
    www.montuori.net/android-mrom/atrix-mrom/

.
  2. lleeoonn
        Like  

.

User deleted

:thumb_yello.gif:

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Güzel paylaşımi eline sağlık themodest. :)

.
  4. serkans1
        Like  

.

User deleted

teşekkürler, güncellemeleri yaptım :thumb_yello.gif:

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Çalışmayan uygulamalar neler? Parmak izi çalışıyor mu? Detaylı bilgi verirseniz sevinirim, paylaşım için teşekkürler.

.
  6. themodest
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mert Dogan @ 11/10/2012, 17:10) 
    Çalışmayan uygulamalar neler? Parmak izi çalışıyor mu? Detaylı bilgi verirseniz sevinirim, paylaşım için teşekkürler.

MRom en son CM7.2'den türetildiği için parmak izi, webtop gibi özellikler çalışmışmıyor.
    Denediğim kadarıyla oldukça iyi bir rom. Pili gerçekten uzun götürüyor, performans olarak da beğendim.
    Kernel'ı v43 kurarsanız, pili biraz daha uzun gidiyor. Rom içindeki kernel v32.
    Bir önceki sürümden en önemli farkı "Battery Fix" eklenmiş olması.

.
  7. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Parmak izi, weptop yoksa ben kurmam. Yine de sağol.

.
  8. ordu52
        Like  

.

User deleted

tesekkür edeim ellerine saglik

.
  9. serkans1
        Like  

.

User deleted

parmak izini ben tanittim. tus kilidini actiktan sonra parmak izi istiyor ve parmak izimi taniyarak telefon aciliyor.

.
  10. e398ci
        Like  

.

User deleted

Romu flasladim.fakat video kaydi yparken fps cok dusuyor.cekim durduruldugu zaman normale donuyor.orjinal romda video kayit oldukca iyiydi.

Bu arada battery fix prosu sinan'in paylastigi batarya kalibrasyon rehberi ile ayni isemi yariyor.kullanimini bilen var mi?

.
  11. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

QUOTE (e398ci @ 13/10/2012, 20:28) 
    Romu flasladim.fakat video kaydi yparken fps cok dusuyor.cekim durduruldugu zaman normale donuyor.orjinal romda video kayit oldukca iyiydi.

Bu arada battery fix prosu sinan'in paylastigi batarya kalibrasyon rehberi ile ayni isemi yariyor.kullanimini bilen var mi?

batteryfix telefonunuzu şarja taktığınızda aktif olmak için onay ister.onay verdiğinizde de bataryanındolmasını bekledikten sonra bataryanın mV ve bilmediğim bin tane kalibresini yapar.

Ben romu kurdum.Bu sabah saat 8den önce şarjdan çektim.Gün içinde temple run oynadım, facebook twitter foursquare demeden her türlü sosyal ağa takıldım.Bu sırada GPS hep açıktı ve yaklaşık 45 dk kadar Navigasyon kullandım.2 Saate yakın müzek dinledim.ve hala %25 şarjım var.Tek şikayetim.... Berbat bir arayüzü var, bana çok aksiyonlu geldi...

CM7 teması flashlayabilir miyiz ki buna yahu.alışkanlık olmuş...

.
  12. lleeoonn
        Like  

.

User deleted

QUOTE (isminivermeyenizleyici @ 13/10/2012, 21:23) 
    QUOTE (e398ci @ 13/10/2012, 20:28) 

batteryfix telefonunuzu şarja taktığınızda aktif olmak için onay ister.onay verdiğinizde de bataryanındolmasını bekledikten sonra bataryanın mV ve bilmediğim bin tane kalibresini yapar.

Ben romu kurdum.Bu sabah saat 8den önce şarjdan çektim.Gün içinde temple run oynadım, facebook twitter foursquare demeden her türlü sosyal ağa takıldım.Bu sırada GPS hep açıktı ve yaklaşık 45 dk kadar Navigasyon kullandım.2 Saate yakın müzek dinledim.ve hala %25 şarjım var.Tek şikayetim.... Berbat bir arayüzü var, bana çok aksiyonlu geldi...

CM7 teması flashlayabilir miyiz ki buna yahu.alışkanlık olmuş...

Uygulamalar kisminda tema secici var hocam.

.
  13. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

ohhhhh vallahi sagol dostum. içim daralmisti :D

.
  14. e398ci
        Like  

.

User deleted

Cihazin dahili hafizasinda bir onceki flasladigim romdan kslan program dosyalari var.romu flaslamadan once data-wipe-dalvik yapiyorum .ayrica video cekimi sadece bende mi sorunlu acaba?kayda basladigim anda ekran kumlaniyor ve fps dusuyor.

.
  15. lleeoonn
        Like  

.

User deleted

QUOTE (e398ci @ 14/10/2012, 11:15) 
    Cihazin dahili hafizasinda bir onceki flasladigim romdan kslan program dosyalari var.romu flaslamadan once data-wipe-dalvik yapiyorum .ayrica video cekimi sadece bende mi sorunlu acaba?kayda basladigim anda ekran kumlaniyor ve fps dusuyor.

Genel bir sorun sanirim

.
42 replies since 10/10/2012, 23:44   2688 views
  Share  
.