Servisden gelen cihazım ile ilgili

« Older   Newer »

Share  
.
  1. snn500
        Like  

.

User deleted

S.a forumda yeniyim.2 aydır telefonum teleservice de bekliyordu.ekranıma cisim düşmesi sonucu göndermişdim. ekranı degiştirdiler fakat telefonu elime bir aldım arka kamera calışmıordu flaş da yanmıor.ayrıca belki düzelir diye fabrika ayarlarına aldım telefonumu iyice bozuldu şimdide G sensör calışmıor ekran parlaklıgını otomatik kısıp acardı oda gitti.kendi kendine ekran acılıor sonra kararıyor.Room kursam düzelirmi acaba yine servise göndermek istemiorum acıkcası.

.
  2. remy_
        Like  

.

User deleted

Bence kosa kosa gonder.... gecmis olsun...

.
  3. snn500
        Like  

.

User deleted

Ya biraz araştırdım internetde diyer android telefonlardada oluyormuş bu sorun.çözüm yolu bulup paylaşan yok sanırım.Roomdan olabilir dior her sitede yorumlarda ama room kursam uygun olması felan gerekirmi yada nasıl anlarım.Bende şuan camerayı acmadıgım sürece telefonda hiç bir sıkıntı olmuyor.ama camerayı bir kere bile acmayı denesem ondan sonra telefon mallaşıyor.

.
  4. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Custom Rom atmaktan zarar gelmez, deneyin. Devam ederse orjinali flashlayıp gönderin.

.
  5. snn500
        Like  

.

User deleted

bu forumda orj. tr room diye bir konu var ordan indirsem kursam sorun düzelmez ise geri nasıl alırım işlemi bana link verebilirmisin indirilcek bişey varsa yada konu anlatımı ile ilgili

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Neyi geri alacaksın? Custom Rom'u yükle sorun düzelmezse forumdaki orjinali flashlarsın olur biter. Sonra yollarsın garantisine.

.
  7. snn500
        Like  

.

User deleted

Peki bana önerebilicegin custom rom varmı motoluxe için ?

.
  8. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Motoluxe'ün custom romları hakkında bilgim fazla yok. Ama Cyanogenmod 7'yi yükleyin en bilindik custom romdur.

.
  9. snn500
        Like  

.

User deleted

Dün olursa diye forumdaki orj. tr rom yazan konudan romu indirdim kurdum sonuc aynı kamera acılmıyor yine. Servise göndericem .S

.
  10. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Gönderin en iyisi.

.
  11. El Fuego
        Like  

.

User deleted

Donanımsal arıza büyük ihtimal. Boşuna uğraşmışsınız ROM ile falan...

.
  12. snn500
        Like  

.

User deleted

Telefon şuan itibari ile kendi kendine düzeldi desem kimse inanmaz heralde bende şuan mal olmuş durumdayım. herşeyi çalışıyor.Elektronik ögrencisiyim ve şuan bir anlam veremedim bir cihaz kendi kendine düzelirmi diye...

.
11 replies since 18/10/2012, 19:24   190 views
  Share  
.