Motorola Blur hesabı senkronu ve eski bilgileri silme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. selduman
        Like  

.

User deleted

Motorola Blur hesabı adı altında kişisel bilgilerin saklanmasına dair bir ihlal ve telefonlarla kullanımında sıkıntı çıkartan büyük sorunla karşı karşıyayım.

Atrix telefonu ilk elime aldığımda haliyle telefon üstünden Blur hesabı açtım. Eski yedeklerimden rehberimi kurdum.

Kısa süre sonra rom'dan roma koşar oldum. bu denemelerde blur hesaplı romları yüklediğimde bulur hesaı sayfasını geçtiğimde rehber geri gelmiyordu haliyle bundan eminim, blu hesabını açınca her blur'lu rom için kişiler duplicate yani ikiz kopyalanıp toplamda 8000 üstü 2^5 kadar fazla sayıya ulaştılar.

Motorola blur hesabında senkron olup telefonda blur açar açmaz gelen bu bilgileri blur hesabımdan kaldırmanın bir yolunu arıyorum zira 8000 kişi ile kişiler menüsü aşırı yavaşlamakta.
    bunları silerken telefonun ilk rom kurulumu çok gecikmekte.

bu bilgilerin ayrıca motorolada kalmasını da istemiyorum.

.
  2. selduman
        Like  

.

User deleted

çözüm basitmiş, gece soruyu sorduğumda kullanma klavuzunu bulamamıştım.

Her yeni Blur romu kurduğumda kişiler ikizlenerek aynı kişiden 5 10 tane olmak şeklinde 8000 kişiyi geçmişti.

www.motorola.com/mymotoblur adresinden hesabına giriş yapıp wipe data diyerek kurtulduğumu düşünüyorum kişilerden.

Yedeklerini
    myphone explorer
    outlook
    csv dosyalarında
    market programlarıyla tutanlar için
    blur hesabında yedeklemek çok mantıksız zira blur hesabının sayfası çok kısıtlı seçeneklere sahip. Oradan data kontrolü mümkün değil. Olmadığı gibi her yeni romda kişileri çoğaltması da büyük bir BUG.

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Kişileri gmail hesabınıza yedeklerseniz sizin için daha kullanışlı olur.Herhangi bir kişinin numarasını görmek için ayrıca gmail hesabınızı açıp kişilere seçtiğinizdede ulaşabilirsiniz.Gmail hesabındada bazen kişiler çoklu olabiliyor.

Gmail adres defterindeki çoklu girişleri düzeltmek,

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=47781411

.
  4. selduman
        Like  

.

User deleted

gmail ile de senkron olmasından nefret ediyorum. Yedeklerimi myphone explorer programı ile alıyorum. Outllook ile MPE senkronu da yapıyorum. Gmail de saklı olunca da sorunlar çıkıyor. çok kalabalık bir kişi listesi ile karşı karşıya kalıyorum yine.

.
  5. LostControl
        Like  

.

User deleted

hehe ben , tel sanki fabrika ayarlandü..:)rına dö

.
4 replies since 21/10/2012, 04:06   926 views
  Share  
.