Atrix2 ICS 4.0.4 Root!...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

Sadece Atrix2 ICS 4.0.4 içindir.

Telefonunuz da usb debugging açık olmalı ve Motorola güncel usb sürücülerinin yüklü olması gerekiyor.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1742879 << Bu linkten

"ICS_root(superuser 3.1.3 and su binary 3.1.1) .zip - [Click for QR Code] (1.91 MB, 2656 views)" Bu zipli dosyayı indirip açın ve açılan dosyada ROOT.bat ı çalıştırın.

Telefonun root olup olmadığını anlamak isterseniz, play store'dan root checker adlı uygulamayı tel.unuza indirip test edebilirsiniz.

Hepsi bu kadar.

Edited by barbarosdi - 21/11/2012, 20:09

.
  2. echost
        Like  

.

User deleted

deneyen var mı acaba???

.
  3. aral404
        Like  

.

User deleted

Tesekkürler, ICS 4.0.4 Root çalisti.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Barbaros abi, usb debugging ve diğer önemli adımları atlamışsın. Paylaşım yaparken, sadece başka bir foruma link vermek yerine içini doldurabildiğimiz konular açarsak sevinirim, MotoModTR'ye bu yakışır. Yinede teşekkürler.

.
  5. barbarosdi
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 18/11/2012, 23:33) 
    Barbaros abi, usb debugging ve diğer önemli adımları atlamışsın. Paylaşım yaparken, sadece başka bir foruma link vermek yerine içini doldurabildiğimiz konular açarsak sevinirim, MotoModTR'ye bu yakışır. Yinede teşekkürler.

Haklısın kardeşim, ben yaptım ya herkes kolayca yapacak sanıyorum. Türkiye de Motorola ailesi olarak MotoModTR den başka bize yardım edecek hiç bir site yok. Daha dikkatli ve açıklayıcı olmalıyız. Uyarın için teşekkür.

.
4 replies since 23/10/2012, 11:18   266 views
  Share  
.