ATRIX HD SIZINTI JELLY BEAN HUZURLARINIZDA:)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cascade128
        Like  

.

User deleted

Evet değerli forumdaşlar, sızıntı 4.1.1 Jelly Bean'imizde sonunda teşrif etti Atrix HD cihazlarımıza, buyrun beraber kuralım bu güzel güncellemeyi :welcomeani.gif:

Öncelikle belirtmem gereken şey, bu sızıntı sürüm gerçekten son derece stabil, yaklaşık 4-5 saattir kullanıyorum ve en küçük bi bugla karşılaşmadım. Cihazı gerçekten evrimleştiriyor, Atrix HD bence bu sürümle kendi göstermeye başladı diyebiliriz. 60Fps ile çalışan bir Atrix HD cidden görülmeye değer. O yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar, ben satmak üzere olduğum Atrix HD'mi satmaktan vazgeçtim, yani o derece :thumb_yello.gif:

Diğer bi sürpriz olay bu sızıntı sürümü bile rootlu şekilde kullanıyoruz, tabi anlatacağım şekilde yaparsanız :wave.gif:

Yükleme metodlarına geçelim...

Cihazınıza hiçbir şekilde Wipe/Factory Reset falan atmanıza GEREK YOKTUR!!! Hiçbir veriniz silinmeyecek, herşey update'den önceki gibi aynı şekilde karşınıza gelecek(ROOT'da DAHİL), eksiksiz olarak kullanmaya devam edeceksiniz...

Cihazınız At&t'nin 4.0.4 sürümüne update edilmiş olmalı ve bir önceki ''4.0.4 ROOT GELDİ'' konumdaki yöntemle root edilmiş olmalıdır...

1-Bu linkten sızıntı 4.1.1 update'i indirin ---> www.sendspace.com/file/etujfp
    2-İndirdiğiniz update'i açmadan aynen rarlı şekilde ''CİHAZINIZA TAKMIŞ OLDUĞUNUZ HAFIZA KARTI''na atın.
    3-Cihazınızı kapatın. Ses açma + Ses kısma tuşlarına basılı tutarak Power tuşuna basın ve basılı tutun.
    4-Karşınıza 4-5 seçenekli beyaz yazılı ekran gelecek şimdi tuşları bırakın, Ses kısma tuşuna basarak 1 alt seçeneğe yani ''Recovery'' yazan seçeneğe gelin ve 1 kez Ses açma tuşuna basın ve bekleyin.
    5-Ekrana Ölü Android adam gelince Ses açma + Ses kısma tuşlarına aynı anda 1 kez basın.
    6-Karşınıza gelen recovery seçeneklerinden ''apply update from external storage'' seçeneğine Ses kısma tuşu ile gelerek Power tuşuna basın.
    7-Şimdi karşınıza gelen ekranda Hafıza kartı içeriğini göreceksiniz. Verdiğim linkteki indirmiş olduğunuz, hafıza kartınıza atın dediğim update'i burada ''Blur_Version.77.12.22.MB886.ATT.en.US.zip'' şeklinde göreceksiniz. Yine Ses kısma tuşuyla üstüne gelin ve Power tuşuna basın. Güncelleme başlayacak bekleyin. Yaklaşık 8Dk kadar sürecek, endişelenmeyin...
    8-Yükleme bitince karşınıza gelen seçeneklerden ''Reboot system now'' a gelip power tuşuna basın ve Jelly Bean'li Atrix HD'nizin tadını çıkarmaya başlayın
    ;)

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bu konuyu nasıl kaçırdım :( Teşekkürler cascade, official 4.1.1 güncellemesini de ekliyorum AHD forumuna.

.
  3. cascade128
        Like  

.

User deleted

Rica ederim abi, ben cihazı sattım 1 hafta sonra ota 4.1.1 geldi kahroldum :badmood.gif:

.
  4. ozgboy
        Like  

.

User deleted

4.1.1 yüklü olarak aldım Atrix HD mi. Nasıl root edebilirim?

.
  5. cascade128
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ozgboy @ 20/1/2013, 19:02) 
    4.1.1 yüklü olarak aldım Atrix HD mi. Nasıl root edebilirim?

Şu anda cwm'den flaşlanabilir zip olarak 4.1.1 Jelly Bean çıkmadı Xda'da diye biliyorum, ona ihtiyacın var, çünkü:

4.0.4'e dönmen gerekiyor RSD Lite ile, sonra root edeceksin 4.0.4'ü, ardından marketten Vodoo Root Keeper ile rootu yedekleyeceksin, bu aşamada ise zip olarak flaşlanabilir 4.1.1'e ihtiyacın var, çünkü 4.0.4'ü root yaptığın için Ota olarak 4.1.1 alamazsın diye hatırlıyorum, mecburen zipli 4.1.1 beklemen lazım...

Çıkınca zipli 4.1.1'i flaşlayacaksın cwm'den, ardından yine Vodoo Root Keeper'ı kurup root yedeğini cihaza aktaracaksın ve rootlanmış olacak :thumb_yello.gif:

EDİT: Cwm henüz yok Atrix HD için, Safestrap Recovery olacaktı o :thumb_yello.gif:

Edited by cascade128 - 22/1/2013, 00:18

.
4 replies since 6/11/2012, 14:47   783 views
  Share  
.