[ROM][GB] Hybrid (Stock/CM7), Multilingual, Deblur

« Older   Newer »

Share  
.
  1. raplex2
        Like  

.

User deleted

Beyler açtığım konuları görmüşsünüzdür bi kaç haftadır sorun üstüne sorun yaşadım defalarca soft brick yaptım telefonu ve edindiğim bilgiler doğrultusunda 2.3.5 stock romu güncelleyen hiç kimse bootloader ı unlock yapamamkta şuanda xda da aramadığım konu gezmediğim sayfa kalmadı burda çözümler aradım bazı konularda yardım aldım bazılarında cevap alamadım. Herneyse gelelim konu başlığına benim öncelikle BL unlock ve root yapmadaki amacım telefonun romundan kaynaklanan şarj sorunuydu Hybrid, Electrify rom yükleyerek aşmayı planladım ancak çoğu yerde CWM recovery olmadan ve BL unlock olmadan rom atılmadığını söylemiş biraz araştırdım ve eğer ki telefonunuz rootlu ise ve android marketten MotoDX2 bootstrap i indirdiyseniz stock romun üzerine hybrid ve benzeri rom atabildiğimi öğrendim.
    Konuya burdan ulaşabilirsiniz;
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1587770
    Eğer ki bu konuyla ilgili bilgi almak isteyen olursa daha ayrıntılı anlatabilirim..

.
  2. caprice
        Like  

.

User deleted

Yükledinmi ? rom stabilmi önemli olan bu.

.
  3. raplex2
        Like  

.

User deleted

evet yükledim gayet sağlıklı çalışıyor şarjı 24 saat gidiyor benim kullanımım ile FC olmadı hiç reset olayınıda hiç yaşamadım şuanda gayet stabil

.
  4. efsaneturk
        Like  

.

User deleted

Tebrik ederim. Azmin zaferi :)

.
  5. Burak™
        Like  

.

User deleted

aslında bu sizin daha iyi olmuş Unlock edince 4G gidiyordu ancak sizde 4G band'ı da mevcut durumda

.
  6. raplex2
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Burak™ @ 23/11/2012, 19:42) 
    aslında bu sizin daha iyi olmuş Unlock edince 4G gidiyordu ancak sizde 4G band'ı da mevcut durumda

Yurt dışına çıkarsam belki işime yarar ^^

.
  7. blttalas
        Like  

.

User deleted

bu romu atrixe portladim acayip hizli ve stabil ama kamera ve led flash calismiyor

.
  8. Burak™
        Like  

.

User deleted

QUOTE (blttalas @ 30/11/2012, 19:17) 
    bu romu atrixe portladim acayip hizli ve stabil ama kamera ve led flash calismiyor

adamın hesap makinesisin :D

.
  9. blttalas
        Like  

.

User deleted

photon forumune kadar sessiz 2 gündür vrşey yazılmamış

.
  10. Peslek
        Like  

.

User deleted

kullanan fazla kisi olmayinca

.
  11. konuskan32
        Like  

.

User deleted

Raplex2 arkadaşım;
    sana 2 sorum olacak yardımcı olursan sevinirim.
    1) benim telefonda android 2.3.5 versiyonu, 45.4.13.MB855.sprint.en.US versiyonu kurulu. sizin bahsettiğiniz stock rom ile aynımı?
    2) Costum ROM atmak istiyorum. telefonu root ettim. söylediğiniz programla atabilirmiyiz? atarsak hangi rom tavsiye edersiniz.
    3.) bu programın kullanımını anlatırsan sevinirim

.
  12. raplex2
        Like  

.

User deleted

1) Evet aynı stock rom kuruluydu.
    2) Elbette atabilirsiniz. Ben hybrid rom öneriyorum.
    3) Android marketten MotoDX2 bootstrap i indirip kurun. http://d-h.st/nCH bu adresten romu indirip hafıza kartına atın snra MotoDX2 bootstrap i çalıştrırın ve oradaki adımları izleyin ve normal custom rom flashlar gibi recoveryden yükleyin herhangi bi sorunuz olursa tekrar yardımcı olmaya çalışırım

.
  13. konuskan32
        Like  

.

User deleted

program ücretlimi ? değilse indirme linkini verebilirmisin?

.
  14. konuskan32
        Like  

.

User deleted

romu kurdum ama açılışta sim kardın pinini giremiyorum. telefonun telefon özelliğini kullanamıyorum
    acaba ayarı varmı ? yardımcı olurmusun

.
  15. Burak™
        Like  

.

User deleted

bazı custom romlar pin kildini desteklemiyor, başka bir telefonda pin'i kaldırın ve photon'a tekrar takın.

.
43 replies since 22/11/2012, 13:44   877 views
  Share  
.