kurulum yapamıyorum yardım

« Older   Newer »

Share  
.
  1. agrofea
        Like  

.

User deleted

beyler hafıza kartını kople sildim open recovernin orda olduğunu unutupta. şimdi teli fabrika ayarlarına dön dediğimde 0 lama yapmıyor. open recoveryden yüklemeyi düşündüm. x basılı tutuyorum kurulum açılmıyor. sanki birşey yok gibi kendini resetleyip düz devam ediyor lütfen yardım. orjinal room yükleyeyim dedim rsd yi görmüyor. ama çok stabil çalışıyor sanki hiç problem yokmuş gibi. fakat açık google hesabımı kapatamıyorum. hesap eklememi ve silmemi kabul etmiyor....

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

RSD görmemesi mümkün değil, cihazını bootloader modunda başlat ve pc'ye bağla. RSD görecektir. Alternatif olarak milestone sahibi bir arkadaş openrecovery klasörünü upload ederse, o da işini görecektir.

.
  3. agrofea
        Like  

.

User deleted

www.motomodtr.net/showthread.php?tid=51 bootloader moduna girmeye çalıştığımdada telefon normal açılışa geçiyor. rsd görmüyor. xt910 çalışıyor. 3 adet recovery denedim 3 nude görmüyor cihaz. google hesabıbı sileyim dedim onunda silmiyor. ama yeni hesap ekleyebiliyorum. ekran kırılmıştı sonra değiştitirdim. o günden beri ayarları fabrika ayarını 0 layamadım. rsd görmüyor. ama hafıaz kartına geçiş yapıyor. bütün özellikler çalışıyor.... çözüm bulamadım... kardeşime vericem teli hesaplarımı görmesini istemiyorum:(

.
  4. agrofea
        Like  

.

User deleted

sinan sağol en sonunda dediğin yöntemle yaptım biraz uğraştım ama oldu froya orjinal rom yükledim az önce... neyse kardeşim teknoloji özürlüdür o froya bile çok ona....

.
3 replies since 24/11/2012, 12:03   84 views
  Share  
.