Wizzed Bean v1 -4.1.2

« Older   Newer »

Share  
.
  1. zalman_1
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar bu romu tavsiye ederim.GSM için demiş ama benim telefonda çalıştı

.
  2. Burak™
        Like  

.

User deleted

Başlığı açtığımda ben şahsen ROM paylaşımı bekliyordum, yine de tavsiye için teşekkürler.

.
  3. zalman_1
        Like  

.

User deleted

Kusura bakmayın linki vermeyi unutmuşum :)

http://www.droidrzr.com/index.php/topic/55...v1-412-jb-aokp/

.
  4. Burak™
        Like  

.

User deleted

İşte bu iyi oldu, Galaxy S3 Pop up Play programı çalışıyormu tam olarak ?

.
  5. zalman_1
        Like  

.

User deleted

Denedim ama videoyu bir türlü masa üstüne getiremedim ki zaten Gsm için daha yeni bir rom güncelemeler ile oda hollolur gibi geliyor bana yoksa video içinde var pop un play

.
  6. erkan17
        Like  

.

User deleted

Usta lar bu romu safestrap la kurabiliyoz mu ??

.
  7. erkan17
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bu romu da Safestrap ile kurdum :-). Çok kolay oldu.. Telefon bildiğiniz galaxy s3 oldu.. Hız ve stabilitesi normal.. Romun klavye si çalışmıyor.. 3.parti klavye ile çalışabilir.. Ben samsung sevmediğim için yine Safestrap ile kolayca ve güvenlice kaldırdım...

.
  8. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Razr'a samsung yakışır mı hocam? :)

.
  9. Burak™
        Like  

.

User deleted

Mert, SGSIII kullandıktan sonra bu Samsung nefretlerini atlatıyorsun, beni bilirsin aylardır konuşmuşluğumuz var, Samsung'dan nefret ederdim(yordum) ancak o Touchwiz'in akışkanlığı ve Pop up Play insanda bağımlılık yapıyor. Bu yazılımsal şeyler ve Motonun kalitesi tadından yenmeyecek bir telefon oluşturabilir, o yüzden bu ROM benim için biraz değerli :) Bu arada pek gözükmüyorsun, biz Osman'la takılıyoruz hep, unuttun bizi sanki :D

.
  10. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Burak™ @ 30/11/2012, 19:30) 
    Mert, SGSIII kullandıktan sonra bu Samsung nefretlerini atlatıyorsun, beni bilirsin aylardır konuşmuşluğumuz var, Samsung'dan nefret ederdim(yordum) ancak o Touchwiz'in akışkanlığı ve Pop up Play insanda bağımlılık yapıyor. Bu yazılımsal şeyler ve Motonun kalitesi tadından yenmeyecek bir telefon oluşturabilir, o yüzden bu ROM benim için biraz değerli :) Bu arada pek gözükmüyorsun, biz Osman'la takılıyoruz hep, unuttun bizi sanki :D

Bakıyım bende bi denerim bakalım neler varmış. Razr siparişi verdim bugün, gelir 1-2 güne. Telefonsuz duruyorum her yerden kopuğum yav. :)

.
  11. Burak™
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun kardeşim, her zaman diyorum RAZR XT910 gibisi yok, ne renk aldın? Osman Optimus G düşünüyor bir türlü vazgeçiremedim :D

.
  12. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Burak™ @ 30/11/2012, 19:45) 
    Hayırlı olsun kardeşim, her zaman diyorum RAZR XT910 gibisi yok, ne renk aldın? Osman Optimus G düşünüyor bir türlü vazgeçiremedim :D

Beyaz tabiki :) Valla vazgeçmez o biliyorum :D

.
  13. Burak™
        Like  

.

User deleted

Offf beyaz haa, tadından yenmez şimdi.O telefonu ben görmeyeyim nazar değer sonra.Geçen sene Sinan Abiden aldığım RAZR XT910 beyazdan sonra bir daha beyaz RAZR nasip olmadı. :D

Vazgeçirmek üzereyim, LG alırsa başı yanacak arkadaşın. :D

.
  14. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Burak™ @ 30/11/2012, 19:51) 
    Offf beyaz haa, tadından yenmez şimdi.O telefonu ben görmeyeyim nazar değer sonra.Geçen sene Sinan Abiden aldığım RAZR XT910 beyazdan sonra bir daha beyaz RAZR nasip olmadı. :D

Vazgeçirmek üzereyim, LG alırsa başı yanacak arkadaşın. :D

Valla dört gözle bekliyorum telefonu. Vazgeçir ya LG nedir abi :D

.
  15. Burak™
        Like  

.

User deleted

Zaten vazgeçti vazgeçecek o derece :D Hahaha :) Neyse en kısa zamanda birlikte görüşmek üzere :)

.
22 replies since 24/11/2012, 21:27   342 views
  Share  
.