Razr Xt910 Simlock

« Older   Newer »

Share  
.
  1. tugrulsinan
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Herkese iyi forumlar Fransadan gelen Motorola Razr XT910 simlock Kodu istiyordu Fransadan alınan firmadan kod satın alındı fakat telefonun kodu istediği ekranda rakamdan başka bir şey giremiyorum bana gönderilen kod örnek:m456fghnvnck8585785 felan bunun başka bir yöntemi varmıdır. acaba

.
  2. tugrulsinan
        Like  

.

User deleted

Bilen varmı acaba????

.
  3. remy_
        Like  

.

User deleted

www.youtube.com/watch?v=aAjJcpF4HGE

birkac video izledim hepsi sadece rakam girdiler...

.
  4. tugrulsinan
        Like  

.

User deleted

tşk ederim Simlock bloke olmuş Hocam Kombinasyonu çözdüm ama bloke olmuş onu nasıl açabiliriz bunun hakkında bilginiz varmı

.
  5. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Semseddin Admin yardımcı olur size.

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihazı root edip, bootmenu manager yüklemek ve ardından bootmenu recovery ile farklı coğrafyalardan radyo romlar flashlayıp, simkilit kodunu her seferinde denerdim. Asya radio rom'u flashlayıp, kod'u girerdim. Olmadı mı ? Latin amerika radyo rom'u flashlayıp tekrar tekrar, kilit açılana kadar farklı radyo romları denerdim.

Bu yöntem ATRIX 'de işe yarıyor, XT910'da deneyebilirsin. Malesef hardlock olmuş cihazları çözecek sihirli kod bilinmiyor.

.
  7. songoqku
        Like  

.

User deleted

selamlar sinan kardeş t mobile kilitli razr aldım ama kilidini bi türlü acamadım iki farkli firmadan sim şifresi aldım ikiside aynı kodu verdi.napcam bilmiyorum kodu yazıyorum olmuyor yardımlarınızı bekliyorum

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Selam, foruma hoşgeldin. Yukarıdaki yöntemi deneyebilirsin.

.
  9. songoqku
        Like  

.

User deleted

tşk ler sinan kardeş pek bilgim olmasada formu araştırıp yapmaya çalışacagım.eger yapamassam tekrar yardımınızı beklıyorum ılginıze tsk ler

.
  10. songoqku
        Like  

.

User deleted

İyi forumlar herkese. Sinan kardeş formu araştırdım ama cok kafam karıştı teli root yapmak rom flashlamak .zor geldi bana. Yardım et nolur beni şu simlock tan kurtar sifreyi kabul etmiyor.
    Sistem sürümü 651.167.21.xt910.t mobile.en.eu
    Anabant sürümü U_03.1C.91p telim türkçe

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

pm attım.

.
  12. songoqku
        Like  

.

User deleted

sinan kardeş ank dayım cihazı getiremem.yukarda anlatmış oldugun yontemi yapmak için cihazı root lamam gerek onu anladım :) diger adımları resimli anlatma imkanın varmıdır, simlock tan nasıl kurtulucam yardımlarınızı bekliyorum tşkler

.
  13. songoqku
        Like  

.

User deleted

selam sinan kardes ve arkadaslar xt910 cihazım da sim kilit var.cihazı root edebildim.sürümü 2.3.6 sinan kardesim bootmenü manager i yüklemek icin ıcs mi olmalı. yukarda anlattıgın radio romları denemeye calısacagım ama dogru yol nasıl olmalı bana sırasıyla ve acıkca yazarmısınız.. bide sinan kardesim sim kodu bir tane midir. iki farklı siteden kod satın aldım ikiside aynı kodu vermişti. iki ay kadar oldu.tekrar şifre kod satın almalımıyım lütfen YARDIM.......

sadece kodla olacaksa bu kadar işlemle ugraşmadan tekrar kod satın alayım diyorum. nedersiniz bi akıl verin bana tşkler

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kod satın almanıza gerek yok, imei numarasına göre hesaplanır kod ve doğru kod 1 adettir. İki farklı satıcıda aynı kodu verdiyse cihazın hardlock olmuştur. Yukarıda ne yapılabileceğini özetiyle yazdım. Forumda radio rom nasıl değiştirilir mevcut. Herşeyden önce makineye ICS kurmalısın, Bootmenu Manager üst konusunda da herşeyi anlatmıştım. Radio rom konusunda da gerekli dosyalar ve anlatımlar mevcut. Önceden yazılmış çizilmiş şeyleri okumalısın.

Yapacağın şey,

1- Cihazın menşeine göre orjinal ics flashla. ( avrupa cihazıysa avrupa yazılımı kurmalısın )
    2- root et
    3- bootmenu manager kur
    4- farklı radio romları flashla.

Bundan ötesine ancak cihazı bana gönderirsen yardımcı olurum, o da ücretiyle olur.

.
  15. songoqku
        Like  

.

User deleted

iyi seneler herkese. sinan kardesim teli guncelledim ics 4.04 e gectim ama kamara gitti wifi de nokta seklinde cekiyor cekim dustu sanirim bu asamada ne yapmaliyim. Sistem surumu 672.180.47.tmobile.en.eu guncelleme yapmak hataydi sanirim sizin vermis oldugunuz ics yimi yuklemeliyim yardimci ol kardesim.bide size gondersem teli ucret ne olur kac gunde tamam olur.

.
20 replies since 2/12/2012, 13:58   554 views
  Share  
.