rom atarken ...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Peslek
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar cihazımı unlock edemediğim için locked rom kullanyorum bugün rocko electrfy romu kurcaktım fakat sorunlarla karşılaştım motoxdx2 programını kurup işlemleri yaptım sırasıyla fakat yükledikten sonra telefon bootanimationda habire tekrar açmaya başladı bunu bi 20 dk falan bekleikten sonra bataryaytı çıkarıp taktım düzelmedi hybrid romu yapmayı denedim yine aynı sorunu yaşadım enson rsd ile us celleur u flashladım yine olmadı ekranda failed boot 4 starting RSD mode yazıyor telefon açılırken fastboot moda giriş yapamıyorum en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum

.
  2. Peslek
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar lütfen yardım edin sarjım bittikçe turkcelle gidip sarj ediyorum bataryayı git gel onu dene bunu dene sinirim bozuldu

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Cihaz kapalıyken bataryayı çıkar ve usb kabloyla pc'ye bağla.

SES KAPAMA ve POWER tuşlarına basılı tutarken bataryayı tak. Bootmenü'ye girmeli, oradan rsd mode'a sokup, cihazına uyumlu rom'u flashlarsın.

.
  4. Peslek
        Like  

.

User deleted

abi dediklerini yaptım batarya takılı değilken bağladığımda bildirim ışığı beyaz yanıyor bataryayı taktıktan sonra yeşil oluyor ve bilgisayar görüyo ama telefonun ekraninda bi hareketlenme yok napmam lazım ??

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Bilgisayar telefonu ne olarak görüyor ?

.
  6. Peslek
        Like  

.

User deleted

dırıtt diye ses geliyor :S herhangi bir uyarı gelmiyor bilgisayara

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Aygıt yöneticisine gir ve telefonu dediğim gibi bağla, yeni bulunan donanımın adı nedir ? RSD Lite cihazını görüyorsa Photon 2.3.5 sbf 'yi flashla.

.
  8. Peslek
        Like  

.

User deleted

Photon 2.3.5 sbf linkini bulamadım varsa eğer linkini verebilirmisiniz ?

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

http://d-h.st/XGJ

.
  10. Peslek
        Like  

.

User deleted

yanlız telefonu normal olarak açınca battery is too low to flash diyor bataryayı sarj etmem gerekir mi yine yoksa işlemi yapsam bişey olmazmı ?

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Birşekilde bataryanı şarj etmen gerek, bunu da aşağıdaki linkte anlattığım şekilde kolayca yapabilirsin. Tek ihtiyacın olan 1 adet fazladan usb kablosu.

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=30193992

.
  12. Peslek
        Like  

.

User deleted

abi işi risk etmiyim bide ucu falan kırılır komple gider telefon yarım timm den sarj edip hallederim saol yardımın için takıldığım yer olursa tekrar rahatsız ederim sizi :D

.
  13. Peslek
        Like  

.

User deleted

abi dediğin linktekini flashladım fakat telefonda şöyle yazdı SVF : 106 :1 :2 sec_exception:b655, eddc, eb ne yapmam nerekiyor acil yardımlarınızı bekliyorum

.
  14. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kardeşim, rsd ve usb sürücülerini güncelle ve orjinal yazılımları dene. Cihazdan bataryayı çıkar. SES KAPAMA + POWER'A basılı tut ve bataryanı tak, ekranda RSD Mode yazısını görünce RSD'den orjinal romları vurmaya başla. Şimdi şunu bunu flashla demekte istemiyorum, makinen çöp olursa bizden bilme.

1FF-sunfire-user-2.3.4-4.5.1A-1_SUN-198_7-CM-release-keys-signed-Sprint-US.sbf.gz

.
  15. caprice
        Like  

.

User deleted

@ Peslek nedir bu telefonun senden çektiği,

.
21 replies since 22/12/2012, 22:42   293 views
  Share  
.