rom atarken ...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Peslek
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 25/12/2012, 21:53) 
    Kardeşim, rsd ve usb sürücülerini güncelle ve orjinal yazılımları dene. Cihazdan bataryayı çıkar. SES KAPAMA + POWER'A basılı tut ve bataryanı tak, ekranda RSD Mode yazısını görünce RSD'den orjinal romları vurmaya başla. Şimdi şunu bunu flashla demekte istemiyorum, makinen çöp olursa bizden bilme.

1FF-sunfire-user-2.3.4-4.5.1A-1_SUN-198_7-CM-release-keys-signed-Sprint-US.sbf.gz

ya abi sprinti flashlıyorum svf hatası veriyo us celluru flashlıyorum hiç birşey işlemiyo az önce güncelleyip denedim birşey değişmedi . ekranda failed to boot 4 starting RSD mode yazıyor zaten bilgisayara takınca direk RSD gözüküyor dediğniz ses kısma artı power ... yapınca menu gelmiyor ??

@caprice valla asıl çeken benim zamanında atrix almadım diye kafamı taşlara vuruyorum :( :(

.
  2. caprice
        Like  

.

User deleted

Nerdesin,cihazı kargola bana bakayım.Yazılımsal ise halletmeye çalışırım,

yapma usta atrix ile photon sakın cihaz hissettiyse bunu valla çektirir sana :D

.
  3. Peslek
        Like  

.

User deleted

:D cihaz hissetti galiba ki baya zorluyo beni unlock sorunu falan deli etti .. Abi izmirdeyim . Şuan kendim uğraşıyorum halledemez isem abime yollıyacağım eğer oda halledemezse size veya güvenilebilir biriyle irtibata geçerim .

.
  4. caprice
        Like  

.

User deleted

Baya bican çekiştin sen bu cihazla bu kadar uğraşıyorsun pc nasıl temizmi, virüs var ise usb ve com larda sıkıntı yapar ben bu işleri genelde temiz pc ile yaparım veya temiz acronis le aldığım backupu yükler öyle yaparım...

.
  5. Peslek
        Like  

.

User deleted

pc temiz format atalı 1 ay olmadı AVG anti-virus yüklü başka bilgisayarda deneme şansım pekyok gibi izmir içi tanıdığınız anlayan birileri varsa önerin lütfen canımı sıkmaya başladı nerdeyse 1 haftadır telefonsuzum

.
  6. caprice
        Like  

.

User deleted

@ peslek ben ciddiyim gönder bana bakayım sana sadece böyle yardım edebilirim, orda önerebileceğim kimse yok.

bana geldiği gün kargo yapar gönderirim bi aksilik olmazsa, güvenilirliğimi istediğin kişiye sorarsın.

.
  7. bynihat06
        Like  

.

User deleted

şemseddin hocam foton 4g yi rsd yle flaşlarken %100 sonunda telefonun ekranında şöyle bi uyarı çıkıyo ve işlem tamamlanmıyo
    SVF:106:1:2 b655,eddc,eb bu uyarıdan dolayı hiç bi işlem yapamıyorum acaba ne yapmam lazım bana net bi açıklama yazabilirmisiniz ilginize teşekkürler...

birde hybrid v.20 gibi romlar var rsd yle flaşlamaya uygun değil indirdikten sonra içinden 3 tane dosya çıkıyo META-INF-system- boot dosyaları bunları acaba nasıl yükleyebilirim birde rsd yle bişey flaşladım oda wifi yi uçurdu eski haline nasıl döndürebilirim lütfen yardımlarınız esirgemeyin..

.
21 replies since 22/12/2012, 22:42   293 views
  Share  
.