Telefonum açılmıyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. doncarlo
        Like  

.

User deleted

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Sanırım telefondan önemli birkaç dosya sildimki kapandı ve tam açılıcakken logoda takılıyor kendi kendine restart atıp logoya kadar geliyor ses yok ses tuşlarından menüye geldim orda dolaşabiliyorum.Bilgisayara da bağlanmıyor telefonu görmüyor makina.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Edited by doncarlo - 24/12/2012, 00:44

.
  2. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

AP Fastboot moduna alın ve bılgısyara bağlayın, rsd lite ile orjinal romu flashlayın.

.
  3. doncarlo
        Like  

.

User deleted

Bilgisayara mağlasef bağlanmıyor hocam bilgisayar görmüyor.

.
  4. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

motorola usb driverları yüklü mü? değilse yükleyin. Yüklüyse recovery moda girip wipeların hepsini yapın. Ondan sonra tekrar fastboot modda açıp bağlayın.

.
  5. doncarlo
        Like  

.

User deleted

Hocam bu recory moda girmeyide anlatırsanız çok memnun olurum birşeyler yapıyorum giriyorum biryerlere ama :) Wipelerin hepsi derken neyi kastettiniz biraz yabancıyım bu konulara.

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Motorola Driverları yüklü mü diye sormuştum ama?

.
  7. doncarlo
        Like  

.

User deleted

Hayır sürücüler yüklü değildi nerden bulabilirim sürücüleri nasıl edinebilirim ? İndirdim kendi sitesinden birkaç şey ama olmadı sanırsam. :/

Edit : Recovery moda girince ünlem işareti ve yanında android simgesi çıkıyor :/

.
  8. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Forumu neden okumuyorsunuz? Motorola USB Sürücüleri yüklü olmadan tabiki bilgisayar telefonu görmez. Önce sürücüleri indirin. LİNK Şarjınız bitmesin telefonu tamamen kapatın.

.
  9. doncarlo
        Like  

.

User deleted

Hocam yükledim sürücüyü halen görmüyor telefonu bilgisayar. :(

Pcye taktığımda direkt şarz moduna geçiyor f sürücüsü gözüküyor ama erişilemiyor

.
  10. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Siz telefona yazılım atacaksınız. AP Fastboot modunda açıp bilgisayara bağlayıp RSD LİTE'i açtğınızda connect gelmesi gerekiyor. Olmuyorsa başka bir bilgisayarla deneyin

.
9 replies since 24/12/2012, 00:29   195 views
  Share  
.