[VİDEO] XT912 JellyBean 4.1.2 leak rom performansı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Semseddin
        Like  

.

User deleted

XT912'ye "kaza eseri" erkenden gönderilen official leak rom'u inceleyen faydalı bir video. XT910'a 4.1.2 gelince cihazın ne hale geleceği hakkında hepimize fikir veriyor.

Video

.
  2. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Sağol Sinan abi. :) Bekliyorum 4 gözle.

.
  3. beefytr
        Like  

.

User deleted

valla güzelmiş hani :)
    atrix'ten sıkıldım sanki...
    en kısa sürede XT familyasına katılmak istiyorum :)

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Yakışır haluk abi,

XT910 aslında şu anda gayet alınası bir fiyattan satılıyor. Jelly Bean kuran tüm Droid Razr'cılar cihazı değiştirmekten vazgeçtiğini yazmış. Benim korktuğum cihazın fiyatını ayaklar altına alıp ATrix'deki içler acısı manzara ile karşılakmak olur. Umarım tez zamanda vatan'ın xt910 stoğunu sadece kemik motorolacılar bitirirde bizde kendi aramızda eğlenmeye devam ederiz.

.
  5. epivep
        Like  

.

User deleted

ne zaman gelecek bu güncelleme bilgi var mı?

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Haftaya salı gelir.

.
  7. epivep
        Like  

.

User deleted

hocam bu telefonda 2G yapabiliyor muyuz? ben bulamadım da..

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

ICS kullandığını varsayıyorum.

Ayarlar > Diğer > Mobil ağlar > Ağ seçin : Yanlızca 2G

.
  9. epivep
        Like  

.

User deleted

hay Allah razı olsun hocam..

1- HTC kullanırken çok sevdiğim biz özellik vardı. karşı taraf telefonu açtığında titriyordu. böylece telefonumun açıldığını anlıyor ve kulağıma götürüyordum. bu telefonda öyle bir özellik var mı yoksa programla kazandırılabilir mi?

2- Custom rom kurma konusunda kararsızım. orjinal romdan daha stabil ve telefonu overclock edebileceğim bir rom tavsiye eder misiniz?

başlık açmıştım ama cevap yazmamış kimse. kısaca bunlara da cevap verir msiniz? gerçi JB rom gelecekse rom kurmayacağım..

.
  10. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Dün akşam 4.1.2 sızma rom'u kurdum. Çarşambaya kadar denerim, ilk izlenimim cihazın bambaşka birşey olduğu, satmayı düşünenler varsa 4.1.2 güncellemesinden sonra satsın çünkü beklemeye değer. :)

.
  11. french press
        Like  

.

User deleted

Bu telefon satılır mı ya :) Şu dizaynda, özgün tasarımda başka bir cihaz yok
    İsterse 10 çekirdekli telefonlar çıksın, konsol oyunları oynatsın beni bağlamaz

.
  12. epivep
        Like  

.

User deleted

telefonu tanıdıkça anlıyorum ne kadar doğru karar verdiğimi. JB yakında çıkacak herhalde..

.
  13. Semseddin
        Like  

.

User deleted

XT910 ve XT912 Jelly Bean güncellemesiyle farkını ortaya koyacak. Makine verizon bloat ile dolu olmasına rağmen jilet kadar keskin, akıyor 4.1.2'de. Takılma donma minimum. Rom'da hatalar ve eksikler yok değil fakat minimal düzeyde ve görmezden gelebilirim. Kullandığım cihaz XT910 olmasına rağmen her özelliği çalışıyor, official gelene kadar idare ettirir diye düşünüyorum. Cihazı ingilizce ve özünde kullanma şansınıda veriyor. TheRazrGuy'ın rehberiyle gayet hızlı ve sorunsuz 4.1.2 güncellemesi yapabilirsiniz, ben yaptım oldu. :D Dikkat etmeniz gereken dosyaları önceden hafıza kartına kopyalamak ve cid.img yedeğinizi sağlam bir yere almak. Kesinlikle Cid backup'ı almadan işlem yapmayın.

razr-teaser-600x461

Razr'ın keyfini çıkış tarihi eylül 2011'den beri sürüyorum. Şimdi 870'e satılıyor, 1 yıl önce 870'in 2 katından 100 fazla ödedim XT910'a. Şu zamana kadar ki birlikteliğimizde yarı yoda bırakmadı. Motorola cihaza 4.1.2 Jelly Bean güncellemesiyle yeni bir kan,damar verecek. Cihazın gingerbread 2.3.5 romlarından beri temel değişimler içerdi, güncelleme tablosu hep olumlu yönde oldu ve tipini, tarzını sevdiğim için tuttum. Yukarıdaki resimdeRazr endüstriyel tasarımı olduğu gibi görselleştirilmiş. Cihazı sırf bu özelliği için almıştım, hala ilk günü kadar temiz sayılr. Aşınma boya atması çizik yok, kevlar dokusu çelikten 10 kat sağlam malzeme, çelik konstrüksiyon. Motorola 4.1.2 XT910 güncellemesiyle bootloader kilidini de açarsa sözünü tutup, verdiğim parayı sonuna kadar helal ederim. Çeşitli dönemlerde kızdırsada güncellemeler konusunda yanlız olmamak androidde önemli bir faktör.

Gingerbread 2.3.6 romlar hızlı fakat motoblur ile doluydu, batarya çabuk bitiyordu. Isınma sorunlarıda cabası.
    Ice cream sandwich 4.0.4 ile cihazda blur yerine vanilla android arayüze yer verildi. Cihazı kozmetik olarak düzeltti ama performans olarak birşey katmadı.
    Jelly Bean 4.1.2 güncellemesi ve kerneliyle cihazın tepkime süresi çok daha iyi ve anlık gerçekleşiyor. Sızma rom hataları düzeltilip yakın zamanda ota olarak verilebilir. Bu da herkese güzel haber olur. XT912'den en fazla 1 ay sonrada XT910 official güncellemeyi alır.

Edited by Semseddin - 7/1/2013, 00:19

.
  14. CemOnur
        Like  

.

User deleted

Dün bende kurdum 4.1.2 performans gerçekten mükemmel. şimdi razr m launcher yüklemeyi deneyeceğim 4.1.2 üzerine

.
  15. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Çin XT910 için JB retail orjinal rom sızdırıldı. Yakında Asya ve Avrupa bölgelerinden birisi için rom çıkarsa şaşırmam. Bizde rahatça flashlarız RSD ile. Gelsin JB, gitsin IcS :o: :P

https://www.dropbox.com/sh/fbjz0zf5e5r6n7l/1ADmvj-TYc#/

Ekleme :

Fransada birisinin XT910'a Jelly Bean ota gitmiş bile :D Aferin motorola ! :thumb_yello.gif:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2089455

Edited by Semseddin - 8/1/2013, 23:22

.
27 replies since 27/12/2012, 22:44   1847 views
  Share  
.