Galaxy S3 Launcher Touchwiz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Galaxy S3 Launcher isteyenlere buyrun. :) Ben yükledim çok akıcı ve güzel duruyor. Bütün cihazlara yüklenebilir. Android 4.0 + gerektiriyor.

Root gerektirir.

Ekran Görüntüsü bana aittir.
    9SeuO

SecLauncher2 Lib dosyası

Yükleme : Önce SecLauncher'ı indirip root explorer yardımıyla system/app klasörüne atın. Sonra Lib dosyasını indirip system/lib 'e yapıştırın. işlemler tamamlandıktan sonra Permission'ları ayarlamamız gerekiyor. System/app e girip SecLauncher üzerine basılı tutup Permission'a gelin.

Oradan Hem Lib dosyası hem SecLauncher için alttaki permissionları yapıp tamam deyin. SecLauncher'ın sadece apksını system/app içine atıcaksınız.

Owner [X] [X] [ ]
    Group [X] [ ] [ ]
    Others [X] [ ] [ ]

İkisinin de yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın. Kolay gelsin :)

Edited by Mert Dogan - 10/1/2013, 19:49

.
  2. epivep
        Like  

.

User deleted

hocam harika cidden. motorolanın arayüzü sonrası harika geldi. tuhaf ama cihaz çok daha seri hale geldi bununla..

.
  3. border force
        Like  

.

User deleted

Mert, Wizzed Bean ROM konusunda bana kızıyordun noldu da Touchwizci oldun ???? :D

.
  4. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Rom olarak istemiyorum başkan Launcher olarak çok akıcı çokta güzel duruyor. :) Ayrıca Widgetları çalışmayan olursa buraya yazması yeterli.

.
  5. epivep
        Like  

.

User deleted

kesinlikle çok akıcı bir launcher..

.
  6. mehhat
        Like  

.

User deleted

Merhaba.Vatan bilgisayardan Motorola Razr Xt910 alarak bende artık motorolacı oldum.Daha önce androin telefon kullanmamış biri olarak bu gibi uygulamaları telefona bilgisayar yardımı ile hangi programla ve nasıl atıyoruz.Teşekkürler......

.
  7. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Herhangi bir program yok Hard Disk'e nasıl atılıyorsa buda öyle. İki yöntem var ya telefondan tarayıcı üzerinden bu konuya girip indir linkine tıklayıp telefona direk indirebilirsin. Veya bilgisayarına indirip usb kablosuyla telefona atabilirsin.

.
  8. damn2u
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bu launcherı yüklemek için ne yapmamız gerekiyor? Acemi bir kullanıcıya göre yazarsanız memnun olurum :)

.
  9. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Yükleme işlemi ilk posta eklendi. :thumb_yello.gif:

.
  10. epivep
        Like  

.

User deleted

ben işlemi system unmount yaparak recovery üzerinden yüklemiştm. bu yol hiç aklıma gelmedi cidden :)

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Peki o işlemde widgetlar ana ekrana ekleniyor muydu?

.
  12. damn2u
        Like  

.

User deleted

Telefon rootlu olmadığı için dosyayı system/app içine atamadım. :) Bilgisayarım çalındığı için root edemiyorum şu an, acaba telefon üzerinden root etme şansım var mı? ICS 4.0.4 yüklü.

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Malesef bilgisayar olmadan başka bir root etme yöntemi yok. :)

.
  14. epivep
        Like  

.

User deleted

ana ekrana ekleyebiliyorum widgetleri rahatlıkla..

.
  15. damn2u
        Like  

.

User deleted

Öncelikle yardımlarınız için teşekkürler. :)

Telefonu root ettim, indirilmesi gereken dosyaları belirttiğiniz alanlara attım, permission ayarlarını da yaptım, cihazı resetledim ama olmadı, tekrar ayarları gözden geçirdim ama bir eksik yoktu, neden böyle oldu acaba?

Aslında şöyle bir durum da var, belirtilmediği için launcher'ı hem zip halinde hemde klasör halinde attım aynı dizine, ikisine de permission yetkilerini verdim, bu yüzden bir problem çıkabilir mi?

hu3k4
    hu3m5
    hu3ms

.
32 replies since 29/12/2012, 21:32   1498 views
  Share  
.