XT910 GENEL SORULAR VE ÇÖZÜMLERİ ANAKONU

Cihazı yeni alan arkadaşlar, burada istediği soruyu sorabilir !

« Older   Newer »

Share  
.
  1. bkr89
        Like  

.

User deleted

Admin edit :

Merhaba arkadaşlar,

Yeni XT910 sahibi tüm üyeler cihaz hakkında merak ettikleri sorularını yada sorunlarını bu konu altında sorabilir. En basit sorulara bile yeni konu açıp forumu çorba haline getirmememiz için tüm genel yada basit soru / sorunlar buraya taşınacaktır. Bu konuda bu anlamda bir önlemdir.

Hepinize yeni XT910'larınız hayırlı olsun.

Şemseddin.

Arkadaşlar vatandan razr xt910 aldım ve hemen güncellemeyle ıcs e yükselltm.Ancak sonra farkettim ki telefon şarjdayken kurcalandığında bir süre sonra dokunmatik kafayı yiyor.Şarj asla bir günü görmedi çok çabuk şarj oldu diyor ve full şarj olduktan sonra 99 98 97 felan diye azalmıyor hep 10 ar 10 ar azalıyor şarj ne yapmalıyım sorun nerde

Edited by Semseddin - 1/1/2013, 14:18

.
  2. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun. Şarjlar %10'ar %10'ar azalır zaten. Bir sıkıntı yok. Şarjı tamamen bitirip telefon kapalı bir şekilde tüm gün şarj edin. Şarjdayken telefonu kurcalarsanız hem şarj olup hem şarj gittiği için bu tür şeyler olabiliyor..

.
  3. epivep
        Like  

.

User deleted

peki %1 haline getiremiyor muyuz

.
  4. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Widget olarak %1 gösteren widgetlar var. Getirilir aslında ama pek sağlıklı değil.

.
  5. epivep
        Like  

.

User deleted

jely been düzelir inşallah diyelim.

.
  6. bkr89
        Like  

.

User deleted

bilgiler için teşekkür ederim umarım jelly bean alarak bu sorun ortadan kalkar

.
  7. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Kutudan çıkan orjinal şarj aletini kullanın. Eğer orjinal şarj ile bu sorunu yapıyorsa aldığınız yere geri götürün.

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar,

Yeni XT910 sahibi tüm üyeler cihaz hakkında merak ettikleri sorularını yada sorunlarını bu konu altında sorabilir. En basit sorulara bile yeni konu açıp forumu çorba haline getirmememiz için tüm genel yada basit soru / sorunlar buraya taşınacaktır. Bu konuda bu anlamda bir önlemdir.

Hepinize yeni XT910'larınız hayırlı olsun.

.
  9. bkr89
        Like  

.

User deleted

kesinlikle kutusundan çıkan orjinal şarj aleti eğer değiştirilmediyse tabi , teşekkürler sanırım geri götürmem gerekecek 2 hafta oldu daha alalı

.
  10. epivep
        Like  

.

User deleted

1- Stock 4.0.4 rom güncelledim. Temple run oyununu oynarken biraz kasmalar oluyor bu sizde de var mı

2- HTC kullanırken çok sevdiğim biz özellik vardı. karşı taraf telefonu açtığında titriyordu. böylece telefonumun açıldığını anlıyor ve kulağıma götürüyordum. bu telefonda öyle bir özellik var mı yoksa programla kazandırılabilir mi?

3- Custom rom kurma konusunda kararsızım. orjinal romdan daha stabil ve telefonu overclock edebileceğim bir rom tavsiye eder misiniz?

şimdiden teşekkür ederim..

.
  11. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

1) Kasma hiç yok.
    2) O özellikte malesef yok. Belki bir programda vardır.
    3) Ben orjinalde kullanıyorum, gayet memnunum. Razr'ım varken de orjinal kullanıyordum en stabili ve şarjı iyi giden oydu.

.
  12. epivep
        Like  

.

User deleted

benim cihaz sorunlu olabilir mi acaba? menüler ilk açılışta kasılıyor. birkaç saniye kendine gelmesi sürüyor sonrasında sorun yok. antutu benchmark kurdum. 6427 puan aldım.. nasıl bir puan acaba?

Edited by epivep - 1/1/2013, 18:47

.
  13. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Ben Retail British ICS kullanıyorum çok memnunum. Gayet stabil ve hızlı çalışıyor. Onu denemenizi öneririm.

.
  14. epivep
        Like  

.

User deleted

sizinki razor maxx sanırım. benimki xt910

.
  15. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Arasında bir fark yok ki. Sadece Batarya farkı var Razrla Maxx arasında. ;)

.
439 replies since 1/1/2013, 10:56   14030 views
  Share  
.