Atrix HD ekranı gorilla olamaz

« Older   Newer »

Share  
.
  1. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Cebimdeki Atrix hd bilmedigim bir nedenden dolayi camına darbe aldı ve ekranı bu hale geldi fakat kırılan kısım gorilla oldugu iddia edilen en üst tabaka cihazı verdigim kisiden geri alıp ancak 4 gün kullanabildim :)) sonuc bu daha evvel razr ın ekraninin kırıldınıda gördüm ve ust tabakası cok esnek ve kırilmaz malzeme idi ve darbelerde alt amoled catladi disina bir sey olmamisti bunda ise dısı kırıldı icindeki colorbostta sorun yok bence motorola ayıp etmis kotu bir plastik kullanmakla..

hptx5

hptxg

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Geçmiş olsun hocam, kötü olmuş. Cihazın bozulacağı varsa gorilla değil ejderha camıda olsa oluyor ama Razr ile kalite açısından arada fark olduğuna katılıyorum. Yinede Atrix HD'de gorilla var. :(

.
  3. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Ekran kırık die yaptıgım testlerde :) cok kolay çizildigini görůyorum acaba bu telefonun ekranında mı bir sahtekarlik var resmen plastik demek le haksızlık etmis olmam razr ın ekranı ise icindeki amolet tabakası kırıldiginda civi cakmıstık bu kadar cizilmemisti ve garilla glası cok saglamdi anahtarla cok kolay ciziliyor dikkatli olun. Adı gorilla ama sanırım en ucuz ve kalitesizi..

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Doğru diyorsun gorilla'da kalite kalite. Misal bir S3 yada one x 'deki gorillalar, razr'ın gorillası yanında şempaze kalır. :)

.
  5. border force
        Like  

.

User deleted

Evet benim AHDde çizikler vardı, ben cihazı sattım arkadaşlar. Yeni telefonumla burdayım. :)

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Yine mi XT910 ?

.
  7. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Aslında en ii si xt910 fakat bi yerden sonra geri dönmek yerine razr hd yi kafaya koydum o yüzden 910 almamak icin direniyirum.. ve her yeni cihazdan sonra eskisi yavas ve ekranı soluk gelmeye basliyor psikolojikmidir bilmiyorum

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

Evet abi bu cihazsız yapamıyorum, çok yakın arkadaşıma aldık ama 1 aylığına ben kullanıcam, çünkü kendisi yurtdışında. :D

Bizimkoylu dediğin doğrudur banada hep oluyor, AHDden sonra XT910 biraz dandik geldi be. :(

.
  9. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

One x + var ve razr yanında sönük kalıyor tek hedefim razr hd onun icinde sanırım fiyat yüzünden biraz bekliycez başka bi cihazda açmaz zaten :)))

.
  10. echost
        Like  

.

User deleted

atrix hd mi filmsiz kullanıyorum...
    cebimde vs de kılcal çizik dahi yok...
    geçmiş olsun...
    sanırım cebinizde iken farkında olmadan sivri köşeli bi yerle bacağınızın arasında sıkışmış...

.
  11. beefytr
        Like  

.

User deleted

valla çekiçle vurulmuş gibi :(

.
  12. cascade128
        Like  

.

User deleted

Ebay veya başka bi yerde gördüm hocam, neresi olduğunu tam olarak hatırlamıyorum ama kesinlikle camın satıldığını gördüm. Biraz araştırırsan bulabilirsin, yurtdışından sipariş vererek getirtebilirsin, çok yüksek değil fiyatları, gümrük sorunun falan olmaz yani, kendinde takabilirsin yada yardımcı oluruz ;)

.
11 replies since 6/1/2013, 08:56   232 views
  Share  
.