Atrix 4G Custom Rom Rehberi

Yeni ve güncel :)

« Older   Newer »

Share  
.
  1. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

Now blast 2.3.6 kurduğumdan beridir bıcır bıcır bi müzik çalıyor kafayı yiyip kaldırdım.Hello Moto temalı bi'şey.Zırt pırt...

.
  2. manager79
        Like  

.

User deleted

QUOTE (isminivermeyenizleyici @ 28/1/2013, 22:17) 
    QUOTE (manager79 @ 28/1/2013, 22:01)
    Fikir olsun diye yazıyorum. Aşağıdaki örnekte olduğu gibi room isimlerine forumumuz içindeki linkleri gömersen daha iyi olur sanki..

www.grupoandroid.com/topic/61586-indice-de-todas-las-roms/

Hocam insanlar görsel istiyor.XDA'ya yönlendirmek yerine, türkçe bilgilendirmeyle insanları donatmak daha cazip bence...

QUOTE (Semseddin @ 28/1/2013, 22:09)
    Now blast 2.3.6 incelenmeli.

Ustam şimdi indiriyorum...

QUOTE (smnfrkn @ 28/1/2013, 22:11) 
    EDIT: Sorun bendeymiş, kusura bakmayın :) Hocam güzel rehber olmuş eline sağlık, tavsiyen var mı?

CSRom Turbo'yu tavsiye ederim :)

Linkleri göm derken, zaten bizim forumdan roomların konusunun lniklerini kastetmiştim. Böylece roomun ana konusuna gidip, daha önce yükleyenlerin yorumları okunabilir.

CyanogenMod 10.1 by Epinter - JellyBean üzerinden örnek vereyim..

CyanogenMod 10.1 by Epinter - JellyBean

.
  3. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

anladım.diğer düzeltmeye herşeyi detayı detayına ekliyorum.teşekkürler tavsiye için :)

.
  4. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık isminivermeyenizleyici , teşekkürler.Bu saatten sonra gingerbread tarihe adını yazdırdı.Jelly bean harici hiçbir rom kullanılmaz,kernel portlanmadıktan sonra hiçbir rom beş para etmez.Beklemekten başka yapacak birşey yok.Bu zaman zarfında kötüde olsa 10.1 jelly bean devam :thumb_yello.gif:

.
  5. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

ben de bir süre onu kullandım fakat bluetooth işi canımı sıktığı için azıcık macera aradım ve nowblast'i kurdum.İlk posta eklediğim detayları yapmadığım için sim kartı görmez oldu telefon şimdi stock rom'a geri döndüm bakınıyorum :)

EDİT ! : NowBlast Rom eklendi.Detayları yapmazsanız, benim yaşadığım gibi sorun yaşarsınız :)

.
  6. manager79
        Like  

.

User deleted

QUOTE (isminivermeyenizleyici @ 29/1/2013, 14:45) 
    ben de bir süre onu kullandım fakat bluetooth işi canımı sıktığı için azıcık macera aradım ve nowblast'i kurdum.İlk posta eklediğim detayları yapmadığım için sim kartı görmez oldu telefon şimdi stock rom'a geri döndüm bakınıyorum :)

EDİT ! : NowBlast Rom eklendi.Detayları yapmazsanız, benim yaşadığım gibi sorun yaşarsınız :)

denediğim bir kaç room, inceliyip uygun bulursanız listeye ekleyebilirsiniz.

MokeeOS
    CM7 üzerine kurulu bir room..

[URL=http://][rom] [ita gb 2.3.4] 2012-06-08 moto atrix stock mod 1.2 by topogigi - Blur Blues

Blur modefiyeli room, Bizim forumdaki konusu.. https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=51423350

Rom_nottachtrix_mod

Mokeoos launcher kullanıldığı için görüntü mokeeos romla benzer
    İcs temalı görüntüsü #entry831369

Max Blur 5
    Blur modifeyeli room

.
  7. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

keşke pm olarak gönderseydin. konu kalabalığı olmamış olurdu hem.hepsi listemde mevcut dostum :) teşekkürler.

.
  8. lleeoonn
        Like  

.

User deleted

Nowblast linklerinde sorun var sanirim. Indiremedim. Indirdiysen baska bir yere upload edebilirmisin.

.
  9. motoson
        Like  

.

User deleted

Eline sağlık kardeşim çok iyi olmuş. :thumb_yello.gif:

geçen XDA'da gezinirken şöyle birşey gördüm ;

http://atrix.samcripp.com/

"samcripp" isimli geliştirici Atrix4g ile ilgili ne varsa bir sitede toplamış gördüğüm kadarıyla.Romundan tutun kerneline kadar.. ama -sadece bende mi oldu bilmiyorum- indirdiğim romları eksik indirdi ve winrar hatası aldım. onun dışında samcripp'in bu mantığına bayıldığımı ve herkes için çok faydalı olacağını düşünüyorum.

.
  10. eneserk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (isminivermeyenizleyici @ 28/1/2013, 22:38) 
    Evet ben de cm10'un statusbarına hastayım.Mrom'da da haklısın, 3 ay bozmadan kullanabildim.

Neutrino'nun linkleri sağlam değil.Sanırım artık geliştirme de almıyor... Bilemiyorum :/

Xda'daki konusunda son mesajlara doğru güncel link vermişti hocam bilgine..

.
  11.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (motoson @ 29/1/2013, 18:46) 

"samcripp" isimli geliştirici Atrix4g ile ilgili ne varsa bir sitede toplamış gördüğüm kadarıyla.Romundan tutun kerneline kadar.. ama -sadece bende mi oldu bilmiyorum- indirdiğim romları eksik indirdi ve winrar hatası aldım. onun dışında samcripp'in bu mantığına bayıldığımı ve herkes için çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Hocam izninle konu açalım buna. Bu önemli çünkü.

.
  12. motoson
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 29/1/2013, 20:50) 
    Hocam izninle konu açalım buna. Bu önemli çünkü.

Kesinlikle açılmalı bu konu :thumbup1.gif:

indirdiğim rom rarlarında zipli dosyayı çıkartırken winrar hata veriyor :S sadece bende mi oluyor bilemedim..

.
  13.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (motoson @ 29/1/2013, 22:57) 
    Kesinlikle açılmalı bu konu :thumbup1.gif:

indirdiğim rom rarlarında zipli dosyayı çıkartırken winrar hata veriyor :S sadece bende mi oluyor bilemedim..

Bakalım, ben rom indirmedim ama indirenler yorumlar. 5 dakikaya hazırlıyorum konuyu.

.
  14. isminivermeyenizleyici
        Like  

.

User deleted

Gustrick ics'sinden yazıyorum şu anda.en kısa Zamanda tanımı Hazırlanıyor....:) webtop özleminize Birebir..

.
  15. saykili
        Like  

.

User deleted

QUOTE (motoson @ 29/1/2013, 17:46) 

Üstad buradaki bütün zipli dosyalarda arşiv hatası veriyor kotalı indirenlere yazık olmasın

.
35 replies since 28/1/2013, 21:25   4473 views
  Share  
.