Atrix HD AT&T Rehber sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar atrix hd cihazımda rehbere girmek istediğimde at&t nin rehber senkronizasyonuna giriyor ve 2-3 sn ye bekletiyor ayarlardan onlarca seçenek denedim ama bir türlü kaldıramadım bu uygulama roma çakılı olduğundan kaldıramadım bunu engellemenin bir yolu varmı rehbere girdinmi direk açılsın beklemeden!!

jt56c

jt57b

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Titanium backup ile at&t uygulamarını freeze edersen, sorun çıkıcağını sanmam. :)

Yada (internetten buldum) şu seçenekleri bi incelermisin?

Contacts > Settings Menu > More > Settings > Contact Storage > Google

.
  3. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

hocam walla eklediğim ilk resimde zaten google işaretli diğer secenekleride denedim ama olmadı sendekide atrix hd değilmiydi başka kullanan arkadaşlarda durum nasıl acaba

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

ohoooooo ben sattim ahdyi kim bilir kaçıncı müşterisinde şuan :D

.
  5. ozgboy
        Like  

.

User deleted

Bende de aynı şekilde. ATT rehberine illa şöyle bir gözatıyor kullanılmamasına rağmen. Bir soru da benden gelsin. Wifi hotspot u açabiliyormusun?

.
  6. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Hayır hotspot ta calismiyor at&t ye kayit ol falan diyor onuda yaptim ama fayda etmedi güzel bir rom bulup yuklemek lazim benim ekranda kırık diye fazla ugrasamıyorum

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

Hotspotu kullanabilmek için AT&T sim karta sahip olmanız lazım. Bunun çözümünü arama motorlarının herhangi birinde "AT&T hotspot hack" olarak bulabilirsiniz.

.
  8. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Tesekkurler hocaam Bunu ögrendigim ii oldu en azından bosuna ugrasmıyım :)

.
  9. ozgboy
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 6/2/2013, 18:22) 
    Hotspotu kullanabilmek için AT&T sim karta sahip olmanız lazım. Bunun çözümünü arama motorlarının herhangi birinde "AT&T hotspot hack" olarak bulabilirsiniz.

Border hocam direk link verebilirmisiniz veya konuya yazmak istemezseniz kişisel mesaj da atabilirsiniz.

.
  10. border force
        Like  

.

User deleted

Konunun bir sürü çözümü var arkadaşlar, en kısa ve kolay yolu ise Play Store'dan FoxFi adlı uygulamayı indirmektir. Cihazın ROOT'lu olması gerekiyormu bilmiyorum.Bir deneyin eğer bu yöntem olmazsa, bu sefer root browser ile system dosyalarına müdahale edeceğiz.

.
  11. ozgboy
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 6/2/2013, 19:41) 
    Konunun bir sürü çözümü var arkadaşlar, en kısa ve kolay yolu ise Play Store'dan FoxFi adlı uygulamayı indirmektir. Cihazın ROOT'lu olması gerekiyormu bilmiyorum.Bir deneyin eğer bu yöntem olmazsa, bu sefer root browser ile system dosyalarına müdahale edeceğiz.

O programla da olmadı. Program çalışıyor, tethering simgesi yukarıda çıkıyor ama gene klasik ATT uyarısı ve kırmızı tethering simgesi de geliyor aynı zamanda ve wifisi gözükmüyor malesef.

.
  12. border force
        Like  

.

User deleted

O zaman cihazı rootlayın da bana yazın, diğer yöntemi deneyelim.

.
  13. ozgboy
        Like  

.

User deleted

Ahh bir rootlayabilsem <_<

4.1.1 yüklü ve root yok daha.

.
  14. border force
        Like  

.

User deleted

Mecbur rootu bekleyeceğiz.

.
  15. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

Sen boşuna satmadın cihazı bizide uyandırsaydın keske :))

.
17 replies since 5/2/2013, 16:39   304 views
  Share  
.